Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych (/Temat-Cash4minutes-zarabiaj-na-niewykorzystanych-minutach-telefonicznych-98102)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Szrejter - 20-09-2014 11:16

Autor moglby napisac wlasnie, gdzie jego kolega ma pakiety i pomoc troche bo jak widac tak kolorowo to nie wyglada...


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - chiqi - 20-09-2014 11:25

Usługa "miesio"
Lekko ponad 2,5h
Jednak 7 połączeń, na początku to obserwowanie było co i jak i ze 4 połączenia, a później to przypadkowo i raz bateria padła.
Raczej jedno za drugim, ale nie było krótszych połączeń niż 1min


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Ratchet - 20-09-2014 11:35

Jeżeli chcesz i masz taką możliwość to spróbuj zareklamować wypowiedzenie umowy dzwoniąc do biura obsługi klienta. Czas, po którym zablokowali Ci kartę jest wręcz śmieszny.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - chiqi - 20-09-2014 11:41

Lepiej spróbować, bo i tak straciłem, więcej nie stracę, a może odblokują (chodź wątpię w to bardzo)


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - goblinX - 20-09-2014 11:49

(20-09-2014 08:57)jarunioo7 napisał(a):  Hahahaha xd ale cie wkopali Big Grin Ja sprawdze za jakiś czas bo mam no-limit na wszystkie telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce.. Szukacie takiego pakietu?

Idziecie do żabki albo do innego sklepu i kupujecie starter z play z formułą MINI-MAX na Kartę. Kosztuje on 5zł. Dokupujecie doładowanie za 30zł do Play. Aktywujecie starter itd. Wszystko macie tutaj dokładnie opisane:
http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/formula-minimax-na-karte/

Sam korzystam już od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.. Najpierw musisz wygadać 29zł na rozmowy - a później masz bez ograniczeń! Smile


Można zawsze zarejestrować kartę np. w Plus i później przenieść numer do Play, wtedy dostaje się 60zł na konto. No chyba że po promocji to sorki..


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - maciuus - 20-09-2014 12:36

"W związku z generowaniem sztucznego ruchu 16 PKT 5.4 Regulaminu o świadczeniu usług na kartę wypowiadamy usługę o świadczenie usług" czas po jakim mi to wysłali to 4h26min, zarobiłem podobno 0.47£, w błoto poszło 15 zł. Trzeba by znaleźć metodę dzięki której nie mieli by szans zablokować, bo aby to się jakkolwiek opłacało trzeba w NJU zarabiać co najmniej 2.10zł dziennie. Dodam jeszcze że żadne połączenie nie trwało dłużej niż 2h, ponieważ NJU rozlączało w okolicach 1h30min - 1h50min.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Ratchet - 20-09-2014 12:46

A telefonia internetowa (VOIP), próbował ktoś?


Odp: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - chiqi - 20-09-2014 13:08

Trzeba cos wymyslic, bo wszystkie telefonie komorkowe beda takie cos blokowac predzej czy pozniej


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - maciuus - 20-09-2014 13:49

Narazie najlepszą ofertę znalazłem TUTAJ, jest to VoIP Sonetel który kasuje 9.95$ za miesiąc premium (darmowe rozmowy). Jest opcja aby wybrać sobie numer telefonu z Polski, więc i pewnie da radę wybrać Hiszpański Smile


Odp: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - chiqi - 20-09-2014 14:02

Zobaczysz w regulaminie czy jest dozwolone generowanie sztucznego ruchu lub nic o tym nie pisza, bo ja nie zobacze, bo nie ma przy kompie

Edit: ale zeby dzwonic z voip to trzeba miec wlaczonego kompa chyba? Jesli tak to kolejne 30zl na vps