Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych (/Temat-Cash4minutes-zarabiaj-na-niewykorzystanych-minutach-telefonicznych-98102)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Dziubek96 - 13-06-2015 15:43

w Virign Mobile masz za darmo do europy Tongue


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - aero2 - 16-11-2015 20:41

Ktoś zarabia jeszcze tutaj?
Płacą jeszcze na PayPal?


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - DzejkobPL - 23-12-2015 22:20

Odświeżę temat.

Korzysta ktoś może jeszcze?


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - tomasz.surdy - 22-01-2016 01:08

Ja mam lepszą ofertę, bo za 100 minut zapłacę 15 zł. A płatność jeśli ktoś chce może być codziennie. A więc nie ma ryzyka, że po miesiącu nie zapłacą.
Jeśli ktoś zainteresowany mogę przesłać namiary.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - zet01 - 22-01-2016 09:32

(22-01-2016 01:08)tomasz.surdy napisał(a):  Ja mam lepszą ofertę, bo za 100 minut zapłacę 15 zł. A płatność jeśli ktoś chce może być codziennie. A więc nie ma ryzyka, że po miesiącu nie zapłacą.
Jeśli ktoś zainteresowany mogę przesłać namiary.

to chyba nie o to chodzi w tym temacie Wink


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - tomasz.surdy - 22-01-2016 10:51

Tytuł tematu: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych

Z tego co widzę, to Cash4minutes oferuje pieniądze na dzwonienie na numery jakie oni oferują. Z tego co się zorientowałem to płatności są comiesięczne i wg mnie niskie stawki.

Ja napisałem, że znam firmę, która proponuje nawet codzienne płatności i nawet dużo wyższe.
To nie w temacie? To o czym temat? o piernikach świątecznych? Smile

Ja powiem tak, ogólnie nie ma sensu w zabawę z dzwonieniem na polskie numery z polskich kart, operatorzy zawsze poblokują takie połączania lub karty zanim uda się coś konkretnie zarobić.
Jedyne wyjście szukanie operatorów VOIPowych na świecie, którzy dają pakiety darmowych minut na połączenia międzynarodowe. Wówczas można bezpieczniej i więcej zarobić. Inaczej po prostu nie ma sensu.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - zet01 - 22-01-2016 11:21

(22-01-2016 10:51)tomasz.surdy napisał(a):  Tytuł tematu: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych

Z tego co widzę, to Cash4minutes oferuje pieniądze na dzwonienie na numery jakie oni oferują. Z tego co się zorientowałem to płatności są comiesięczne i wg mnie niskie stawki.

Ja napisałem, że znam firmę, która proponuje nawet codzienne płatności i nawet dużo wyższe.
To nie w temacie? To o czym temat? o piernikach świątecznych? Smile

Ja powiem tak, ogólnie nie ma sensu w zabawę z dzwonieniem na polskie numery z polskich kart, operatorzy zawsze poblokują takie połączania lub karty zanim uda się coś konkretnie zarobić.
Jedyne wyjście szukanie operatorów VOIPowych na świecie, którzy dają pakiety darmowych minut na połączenia międzynarodowe. Wówczas można bezpieczniej i więcej zarobić. Inaczej po prostu nie ma sensu.

chodzilo mi o to ze napisales "za 100 minut zaplace 15zl" a tu chodzi wlasnie o to by miec darmowe i trzepac hajs (chyba ze tam byla literowka ę-ą) Smile

ja tu korzystalem z abonamentu w play i kilkanascie funtow wyjalem, az ktos wymyslil ze mozna robic polaczenia konferencyjne i wtedy zaczely sie blokady Wink

pamietajmy ze istnieje jeszcze bajonet i tam nie blokuja - tylko ze wybiera sie gadzety


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - tomasz.surdy - 22-01-2016 12:19

Mi chodziło o to, że ja mogę zapłacić 15 zł jeśli ktoś wydzwoni 100 minut. A nie tak jak reklamuje Cash4minutes, że płacą 10GBP za 2500 minut. No ale wiadomo, wszystko zależy na jaki numer się dzwoni.
Ogólnie chodziło mi o to, że Cash4minutes mało płaci. Jeśli ktoś będzie dzwonił na moje numery to mogę zapłacić 2 x więcej i płatności mogą być nawet codzienne.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - zet01 - 22-01-2016 12:21

(22-01-2016 12:19)tomasz.surdy napisał(a):  Mi chodziło o to, że ja mogę zapłacić 15 zł jeśli ktoś wydzwoni 100 minut. A nie tak jak reklamuje Cash4minutes, że płacą 10GBP za 2500 minut. No ale wiadomo, wszystko zależy na jaki numer się dzwoni.
Ogólnie chodziło mi o to, że Cash4minutes mało płaci. Jeśli ktoś będzie dzwonił na moje numery to mogę zapłacić 2 x więcej i płatności mogą być nawet codzienne.

wybacz moj blad smutny

edit: w sumie to poprosze o te namiary, ale bede mogl robic tak ze bede sobie pykal po 20minut, a Ty to zliczysz ?


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - grzegorz543 - 23-01-2016 00:21

(22-01-2016 11:21)zet01 napisał(a):  
(22-01-2016 10:51)tomasz.surdy napisał(a):  Tytuł tematu: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych

Z tego co widzę, to Cash4minutes oferuje pieniądze na dzwonienie na numery jakie oni oferują. Z tego co się zorientowałem to płatności są comiesięczne i wg mnie niskie stawki.

Ja napisałem, że znam firmę, która proponuje nawet codzienne płatności i nawet dużo wyższe.
To nie w temacie? To o czym temat? o piernikach świątecznych? Smile

Ja powiem tak, ogólnie nie ma sensu w zabawę z dzwonieniem na polskie numery z polskich kart, operatorzy zawsze poblokują takie połączania lub karty zanim uda się coś konkretnie zarobić.
Jedyne wyjście szukanie operatorów VOIPowych na świecie, którzy dają pakiety darmowych minut na połączenia międzynarodowe. Wówczas można bezpieczniej i więcej zarobić. Inaczej po prostu nie ma sensu.

chodzilo mi o to ze napisales "za 100 minut zaplace 15zl" a tu chodzi wlasnie o to by miec darmowe i trzepac hajs (chyba ze tam byla literowka ę-ą) Smile

ja tu korzystalem z abonamentu w play i kilkanascie funtow wyjalem, az ktos wymyslil ze mozna robic polaczenia konferencyjne i wtedy zaczely sie blokady Wink

pamietajmy ze istnieje jeszcze bajonet i tam nie blokuja - tylko ze wybiera sie gadzety

jesli chodzi o bajonet kiedys zarobilem tam gadzetow na kilka tys zl ale np kupilem odkurzACZ za 400zl wlaczylem go i zaraz sie spalil od razu go wyslalem do nich na reklamacje a oni po roku popsuty odesli mi znacie jakies serwisy gdzie mozna dzwonic i zarabiac pisac na pw