Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych (/Temat-Cash4minutes-zarabiaj-na-niewykorzystanych-minutach-telefonicznych-98102)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - tixer - 08-02-2015 18:47

Dlaczego blokują? Kłócilbym sie z nimi Smile


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - zet01 - 09-02-2015 10:47

(08-02-2015 18:21)DzejkobPL napisał(a):  Teoretycznie tak, ale:

1. Rozlacza co 2h. (Tel z andkiem + odpowiednia apka rozwiazaniem)

2. Operatorzy blokuja wychodzace po x czasie. Smile

• Wysłane z urządzenia mobilnego. •

dodadkowo numery na ktore dzwonimy nie sa aktywne przez 24h wiec trzeba dzwonic na inne a przedweszystkim z reguly nielimitowane rozmowy nie obejmuja stacjonarnych


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - drakemoney - 11-02-2015 01:41

Witajcie,

Postanowiłem sprawdzić jak to działa w playu na kartę? Kupiłem starter red bull energy za 5 złociszy, po czym aktywowałem usługę 7 dni bez limitów(min. 11520 minut do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne), która kosztowała mnie 7 zł. Udało połączyć się z jednym z numerów oferowanych przez c4m. Połączenie trwało około 3 minut, a następnie rozłączono mnie i przesłano mi sms-a że mam zablokowane połączenia wychodzące i aby uzyskać więcej informacji mam zadzwonić pod numer 790500500 Smile
Z ciekawości zadzwonię i spytam się "dlaczego" tak się stało. Pewnie powód "generowania sztucznego ruchu"...
Tak więc z numerem na kartę nie ma sensu próbować, bo szkoda kasy.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Nupek369 - 12-02-2015 17:56

(11-02-2015 01:41)drakemoney napisał(a):  Witajcie,

Postanowiłem sprawdzić jak to działa w playu na kartę? Kupiłem starter red bull energy za 5 złociszy, po czym aktywowałem usługę 7 dni bez limitów(min. 11520 minut do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne), która kosztowała mnie 7 zł. Udało połączyć się z jednym z numerów oferowanych przez c4m. Połączenie trwało około 3 minut, a następnie rozłączono mnie i przesłano mi sms-a że mam zablokowane połączenia wychodzące i aby uzyskać więcej informacji mam zadzwonić pod numer 790500500 Smile
Z ciekawości zadzwonię i spytam się "dlaczego" tak się stało. Pewnie powód "generowania sztucznego ruchu"...
Tak więc z numerem na kartę nie ma sensu próbować, bo szkoda kasy.

Powiedz im, że lubisz posłuchać radia. Lol Jeśli możesz to daj znać później co Ci powiedzą tam w tym play. Wink


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Duxone00 - 15-02-2015 01:27

Dobra ja sobie raczej odpuszczam tą zabawę.

Tyle co do tej pory udało mi się ogarnąć to taką metodę z tym virgin mobile

Wykupiłem pakiet przez neta za 59zł
doładowałem kartę za 55zł
3 dni dzwonienia na własne numery i gdzie kol-wiek jak potrzebowałem (byle nie na nr stacjonarne cash4minutes)

w 4 dniu oporowe dzwonienie na numery cash4minutes (5 rozmów konferencyjnych) + 1 rozmowa przy zawieszonej konferencji.

zrobiłem tak przy pierwszym numerze z końcówką 092 zablokowali numer dopiero po 618 godzinach słuchania radia (w sumie dopiero teraz ogarnąłem że tyle godzin to prawie miesiąc.)

przy numerze z końcówką 093
wykupiłem tylko pakiet za 59zł
dzwonione było na numery cash4minutes od razu i od razu konferencyjne blokada po 76h

przy numerze z końcówką 091 zastosowałem to samo co przy pierwszym numerze
wykupiony pakiet przez neta za 59zł
doładowanie karty doładowanie karty za 55zł
3 dni rozmów z różnymi nr byle nie z cash4minutes
w czwartym dniu rozmowy konferencyjne z cash4minutes
wysłuchane 137 godzin radia (blokady na krate niema) tyle że odechciało mi się i już nie słucham...

[Obrazek: hadcu5.jpg]


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - sodapro - 18-02-2015 14:13

Działa to u kogoś na starterach z nielimitowanymi rozmowami? Żeby nie rozgłaszać sposobu proszę o info na PW.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Ratchet - 18-02-2015 15:20

(15-02-2015 01:27)Duxone00 napisał(a):  Dobra ja sobie raczej odpuszczam tą zabawę.

Tyle co do tej pory udało mi się ogarnąć to taką metodę z tym virgin mobile

Wykupiłem pakiet przez neta za 59zł
doładowałem kartę za 55zł
3 dni dzwonienia na własne numery i gdzie kol-wiek jak potrzebowałem (byle nie na nr stacjonarne cash4minutes)

w 4 dniu oporowe dzwonienie na numery cash4minutes (5 rozmów konferencyjnych) + 1 rozmowa przy zawieszonej konferencji.

zrobiłem tak przy pierwszym numerze z końcówką 092 zablokowali numer dopiero po 618 godzinach słuchania radia (w sumie dopiero teraz ogarnąłem że tyle godzin to prawie miesiąc.)

przy numerze z końcówką 093
wykupiłem tylko pakiet za 59zł
dzwonione było na numery cash4minutes od razu i od razu konferencyjne blokada po 76h

przy numerze z końcówką 091 zastosowałem to samo co przy pierwszym numerze
wykupiony pakiet przez neta za 59zł
doładowanie karty doładowanie karty za 55zł
3 dni rozmów z różnymi nr byle nie z cash4minutes
w czwartym dniu rozmowy konferencyjne z cash4minutes
wysłuchane 137 godzin radia (blokady na krate niema) tyle że odechciało mi się i już nie słucham...

[Obrazek: hadcu5.jpg]
Można wiedzieć po co 2 razy, oprócz kupna tego pakietu za 59 zł, doładowywałeś jeszcze karty za 55 zł?


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Yabuza - 19-02-2015 09:24

Akurat zabawa z Cash4minutes może drogo kosztować. Mi przyszedł sms, że jeśli nie zaprzestane dzwonienia kara 5000 zł.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Duxone00 - 21-02-2015 16:40

(18-02-2015 15:20)Ratchet napisał(a):  
(15-02-2015 01:27)Duxone00 napisał(a):  Dobra ja sobie raczej odpuszczam tą zabawę.

Tyle co do tej pory udało mi się ogarnąć to taką metodę z tym virgin mobile

Wykupiłem pakiet przez neta za 59zł
doładowałem kartę za 55zł
3 dni dzwonienia na własne numery i gdzie kol-wiek jak potrzebowałem (byle nie na nr stacjonarne cash4minutes)

w 4 dniu oporowe dzwonienie na numery cash4minutes (5 rozmów konferencyjnych) + 1 rozmowa przy zawieszonej konferencji.

zrobiłem tak przy pierwszym numerze z końcówką 092 zablokowali numer dopiero po 618 godzinach słuchania radia (w sumie dopiero teraz ogarnąłem że tyle godzin to prawie miesiąc.)

przy numerze z końcówką 093
wykupiłem tylko pakiet za 59zł
dzwonione było na numery cash4minutes od razu i od razu konferencyjne blokada po 76h

przy numerze z końcówką 091 zastosowałem to samo co przy pierwszym numerze
wykupiony pakiet przez neta za 59zł
doładowanie karty doładowanie karty za 55zł
3 dni rozmów z różnymi nr byle nie z cash4minutes
w czwartym dniu rozmowy konferencyjne z cash4minutes
wysłuchane 137 godzin radia (blokady na krate niema) tyle że odechciało mi się i już nie słucham...

[Obrazek: hadcu5.jpg]
Można wiedzieć po co 2 razy, oprócz kupna tego pakietu za 59 zł, doładowywałeś jeszcze karty za 55 zł?

jak pierwszy raz kupowałem pakiet i płaciłem przez neta to z początku myślałem że wykupuje pakiet w tym numerze co mam za chwilę sprawdziłem czy pakiet aktywny i nie był naszła mnie myśl iż pewno wyślą mi pocztą drugą karte sim z włączonym pakietem i żeby nie czekać doładowałem nr i chcąc wykupić pakiet poinformowano mnie że nie mogę go wykupić ponieważ jeden jest w trakcie aktywacji i tak miałem pakiet + kase na koncie i ważność karty przedłużoną o rok czasu

na drugim nr był tylko wykupiony pakiet bez doładowania karty i ta karta szybciej padła niż ta pierwsza po paru dniach zrozumiałem że być może mają jakiegoś buga czy coś w tym stylu


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - sodapro - 23-02-2015 17:02

Fioletowi blokują. Czy któraś z sieci (mowa o ofercie na kartę) nie blokuje?