Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis na sprzedaż - przeprosiny (/Temat-Serwis-na-sprzedaz-przeprosiny-98056)

Strony: 1 2 3 4 5


Serwis na sprzedaż - przeprosiny - FireGifts.pl - 16-09-2014 12:42

Witam, postanowiłem sprzedać serwis jako że nie mam czasu na jego prowadzenie - http://allegro.pl/serwis-firegifts-pl-udokumentowane-zarobki-i4607700434.html

Chciałbym również przeprosić użytkowników za moją opieszałość w prowadzeniu serwisu, zrobię wszystko aby serwis odzyskał swoją dawną formę w rękach nowego właściciela lub mojego wspólnika(więcej info na dole aukcji).

Wszystkie nagrody których jeszcze nie przesłałem na pewno prześlę, leżą w kartonie i czekają na wysyłkę.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację.
zuhsm


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Zordi - 16-09-2014 12:49

ale jesteś oszust ! I specjalnie czekałeś do dziś by o tym poinformować by ludzie kupowali FG ? A co z restockiem, który już w Niedziele miał być ?


- Pewnie gdybyś się bardziej wziął stronka by nie upadła i tym bardziej nie znalazła by się w scamie... Czyli stylówka znam to już z UrwijNagrody z Qday servis na sprzedaż to koniec stronki.



Czyli to co ludzie pisali tak się stało ! Czyżby to wszystko przez wyzerowanie GP ?

RESTOCK WRZESIEŃ SIĘ ODBĘDZIE ??????????????????????????


Odp: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - damianus627 - 16-09-2014 13:07

No i kolejny właściciel zrobi to samo.


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Matheo249 - 16-09-2014 13:13

Ja tylko czekam na moją nagrodę z sierpnia.


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - xavi512 - 16-09-2014 13:24

Ja też czekam tylko na nagrodę z sierpnia i bye bye FireGifts.


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - Juhas - 16-09-2014 14:19

Cena 20 000 a poprzedni za ile sprzedawał?
a allegro:
Mogę zaoferować współpracę na zasadzie ja daję serwis ty dajesz swoją codzienną pracę nad rozwojem serwisu oraz płynnym jego działaniu, po odliczeniu wszystkich kosztów zysk dzielimy 50/50%, wszystko związane odpowiednią umową. Oczywiście jeśli kogoś wybiorę chciałbym się kilka razy spotkać, omówić wszystko itp. Lol


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - domin_dz - 16-09-2014 14:23

(16-09-2014 14:19)Juhas napisał(a):  Cena 20 000 a poprzedni za ile sprzedawał?
a allegro:
Mogę zaoferować współpracę na zasadzie ja daję serwis ty dajesz swoją codzienną pracę nad rozwojem serwisu oraz płynnym jego działaniu, po odliczeniu wszystkich kosztów zysk dzielimy 50/50%, wszystko związane odpowiednią umową. Oczywiście jeśli kogoś wybiorę chciałbym się kilka razy spotkać, omówić wszystko itp. Lol

Nikt tego nie kupi, lepiej otworzyć taki serwis na nowo. Vex z tego co pamiętam sprzedał ten serwis za około 10 tys.


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - ZarazWracam - 16-09-2014 14:25

poprzedni licytacje zaczął chyba od 1 zł a skończła sie za ok 10000zł . 20000 zł to przesada przecież nikt nie kupi za tyle


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - krazu - 16-09-2014 16:02

nie pójdzie za 20k to będzie dalej popadać w ruinę aż w końcu ktoś kupi za 1k Wink


RE: Serwis na sprzedaż - przeprosiny - konrad123456789 - 16-09-2014 16:07

Jeśli ktoś ma pomysł i kasę, to dla nie go te 20k to nic.