Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tenis stołowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Tenis stołowy (/Temat-Tenis-stolowy-98040)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tenis stołowy - MaLiN - 07-11-2014 00:43

Jak rozumiem, przy deblu, jeden zawodnik nie może odbić piłki 2 razy pod rząd? Tylko muszą się zawsze wymieniać ruchami?


RE: Tenis stołowy - Snaggy - 07-11-2014 14:44

Jakimi okładzinami gracie?
Ja posiadam:
Czerwony Tibhar Genius
i Czarny Xiom Vega Pro


RE: Tenis stołowy - bart07 - 12-11-2014 12:12

(07-11-2014 00:43)MLN napisał(a):  Jak rozumiem, przy deblu, jeden zawodnik nie może odbić piłki 2 razy pod rząd? Tylko muszą się zawsze wymieniać ruchami?

Masz rację, zawodnicy mogą odbijać jedynie na zmianę. Zresztą jest w filmiku moment, gdy zawodniczka drugi raz odbija pod rząd i robi to niedbale, bo wie że to strata punktu.

Poza tym jeszcze serwis musi być koniecznie po przekątnej. W singlu można wybrać dowolne miejsce na stole- polecam kant stołuJerk2

(07-11-2014 14:44)Snaggy napisał(a):  Jakimi okładzinami gracie?
Ja posiadam:
Czerwony Tibhar Genius
i Czarny Xiom Vega Pro


Którym grasz Geniusem? Wolisz szybkość czy rotację?

Ja gram na forehand- czerwony Xiom Yanus DF - podkład 2.0
backhand- czarny MoWang 0,5 - długi czop

Na razie rozważam zmianę forehandowej okładziny, bo ta trochę za szybka, jak na mnie, więc wolałbym coś z ciut większą kontrolą.


RE: Tenis stołowy - Snaggy - 12-11-2014 22:28

Nie mam pojęcia jaki to Genius, aczkolwiek dzisiaj dostałem radę żeby grać xiomem na forehandzie i sprawuje się zarąbiście, nie mogłem go opanować na bh, a z racji tego, że lepiej gram fh to jest mi o wiele lepiej. Xiom na propsie Smile.

Btw. Grasz w jakiejś lidze (amatorskiej czy coś)?


RE: Tenis stołowy - bart07 - 13-11-2014 14:04

Nie gram w lidze- gram 4fun Wink

No ja też lubię Xiom, ale większość ludzi w sekcji woli butterfly i donic Tongue
Może bym się skusił, gdyby nie ceny.... Kumpel dał raz zagrać Tenergy64- istna rakieta z tego leciałaBig Grin

Pewnie szybszy, to i ciężko kontrolować Ci na bh. Pamiętam, że spodobał mi się Genius Sound bodajże, gdy zastanawiałem się jeszcze nad kupne okłdaki, gdy grałem dwiema gładkimi. Nawet bije się z myślami czy nie wrócić do ataku, ale jakoś do defensywy mam sentyment.

A Ty grasz coś poważniej?


RE: Tenis stołowy - Snaggy - 15-11-2014 00:38

Też nie gram w lidze, mój ojciec gra w amatorskiej i nie dorastam mu do pięt. Ja tylko trenuje z nim i jego ziomkami z drużyny, ale zabawa jest przednia.
Trening czyni mistrza.


RE: Tenis stołowy - bart07 - 17-11-2014 17:49

Ale zastanawiasz się nad ligą? W sumie 1-2 lata treningów i już mógłbyś pomyśleć, gdybyś z ojcem ostro pocisnął.


RE: Tenis stołowy - bart07 - 18-11-2014 12:55

https://www.youtube.com/watch?v=XAX6Q0E5ZVA

Kolejna dawka pingpongowej nawalanki Jerk2


RE: Tenis stołowy - xlab - 20-11-2014 11:26

Grałem swego czasu dość regularnie na własnym stole, teraz nie ma już możliwości


RE: Tenis stołowy - bart07 - 24-11-2014 17:23

Własny stółHeart- marzenie

Przydałby mi się- nawet do treningu serwisu.