Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tenis stołowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Tenis stołowy (/Temat-Tenis-stolowy-98040)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tenis stołowy - MaLiN - 23-09-2014 21:14

(16-09-2014 19:22)bart07 napisał(a):  Kolego MLN, powinniśmy kiedyś zagrać. Ja właśnie uwielbiam jak ktoś ścina, bo wtedy sobie do obrony przechodzę i podbijam wysoko piłeczkę(loby) albo tak kręcę, że piłka od razu wchodzi w siatę(backspin). W sumie czasem gram na dworzu na marmurowych stołach, ale brakuje mi kogoś, kto by walną w tę piłkę z całej siły ;d

Teraz nie jestem w formie, jak już mam grać to nie po to by wygrać, ale tylko poodbijać sobie piłeczkę - takie rozluźnienie się - każdy ma jakiegoś fioła Lol


RE: Tenis stołowy - bart07 - 29-09-2014 15:46

(23-09-2014 21:14)MLN napisał(a):  
(16-09-2014 19:22)bart07 napisał(a):  Kolego MLN, powinniśmy kiedyś zagrać. Ja właśnie uwielbiam jak ktoś ścina, bo wtedy sobie do obrony przechodzę i podbijam wysoko piłeczkę(loby) albo tak kręcę, że piłka od razu wchodzi w siatę(backspin). W sumie czasem gram na dworzu na marmurowych stołach, ale brakuje mi kogoś, kto by walną w tę piłkę z całej siły ;d

Teraz nie jestem w formie, jak już mam grać to nie po to by wygrać, ale tylko poodbijać sobie piłeczkę - takie rozluźnienie się - każdy ma jakiegoś fioła Lol

Kolego MLN ja także nie mam jakiegoś parcia na zwycięstwo, więc nie myśl sobie że gram tylko by wygrać. Właśnie w grze bez punktów gra mi się o wiele lepiej,a przecież o to chodzi by traktować to jako zabawę, więc jakbyś był z Wawy to zapraszam Tongue


RE: Tenis stołowy - MaLiN - 30-09-2014 15:29

Grać a by wygrać - tak raczej myślą zawodnicy na jakiś tam zawodach, a w zwykłej grze taka zasada nie powinna się pojawiać Smile


RE: Tenis stołowy - bart07 - 07-10-2014 21:00

Zawsze ta chęć wygranej dodaje małego dreszczyku emocji do gryTongue

Ale przy grze czysto towarzyskiej można mieć spory ubaw z kimś, kto nie daje się ponieść emocjom przy każdej zepsutej piłce. Nadpobudliwych omijam szerokim łukiem Wink


RE: Tenis stołowy - bart07 - 28-10-2014 12:59

https://www.youtube.com/watch?v=kioQHlnQtXQ

Kolejny filmik z serii czemu pingpong, to zajebisty sport Big Grin


RE: Tenis stołowy - MaLiN - 29-10-2014 00:35

Trzeba mieć do tego dobry wzrok. Piłeczka osiąga tak duże prędkości. Ciekaw jestem, czy trenują również swoje oczy w jakiś sposób?


RE: Tenis stołowy - bart07 - 29-10-2014 12:40

Mnie się wydaje, że to nie chodzi o trening, a raczej o "przyzwyczajenie oczu".
Gdy sam gram zauważam, że po prostu mózg w miarę częstego powtarzania danego ruchu na treningu po prostu go zapamiętuje tak, że nie trzeba już myśleć nad nim tylko widzisz, że przeciwnik robi określony ruch, to automatycznie już trzeba mieć zarysowany obraz, jak ja zareaguję.

W obecnym pingpongu dominuje nastawienie na bezmyślne zawalanie piłki, gdy ja akurat lubię skracać albo zwalniać grę i bawić się rotacją. Gdyby chodziło tylko o szybkość, to pograłbym w badmintona, bo tam lotka osiąga zawrotne prędkości.

Poza tym obaj stoją daleko od stołu, więc jest dosyć dużo czasu na wykonanie ruchu, zanim piłeczka do nas dotrze.

Jak ktoś źle odbierze serwis i wystawi przeciwnikowi piłkę, to nawet najszybszy refleks sobie nie poradzi z prędkością piłki, bo jesteśmy zbyt blisko stołu.

Także kwestia wyuczenia i nie wiadomo jak nagle będziemy grać szybciej i lepiej reagować i przewidywać. Huh


RE: Tenis stołowy - KontoDW - 30-10-2014 00:42

Ping Pong jest super Tongue


RE: Tenis stołowy - bart07 - 03-11-2014 16:11

Święte słowa Big Grin


RE: Tenis stołowy - bart07 - 06-11-2014 13:00

http://www.youtube.com/watch?v=NzYtFLpJrQU

Teraz zderzenie trochę innych stylów z pingponga, ale za to jakich efektownych Big Grin