Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tenis stołowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Tenis stołowy (/Temat-Tenis-stolowy-98040)

Strony: 1 2 3 4 5


Tenis stołowy - bart07 - 15-09-2014 23:16

Siemka,

Pomyślałem, że jest tu może ktoś, kto lubi pingponga. Brak sukcesów "Polaków" działa krzywdząco na tę dyscyplinę, która jest tylko w Azji doceniana.

Ktoś gra, ogląda, ma ulubionych zawodników? Big Grin

Ja osobiście jestem fanem Joo Se Hyuk'a


RE: Tenis stołowy - Greetek - 15-09-2014 23:25

Co do pingponga to nie oglądam, nie kibicuję i się nie interesuję, ale za to bardzo lubię grać Smile


RE: Tenis stołowy - Panix - 15-09-2014 23:39

Tez Lubie sobie zagrać, nie ma to jak przywalic w pileczke


RE: Tenis stołowy - Greetek - 16-09-2014 00:01

Mam ten plus, że mam stół pingpongowy w garażu, to nic ino wieczorem zaprosić znajomego na szpil, pograć, pogadać, świetna sprawa, ale, żeby gdzieś coś dalej to cóż, myślę, że sport opanowany przez Azjatów.


RE: Tenis stołowy - bart07 - 16-09-2014 15:05

No niestety zdaję sobie sprawę, że Azja posiada monopol na tę grę( choć cały czas kibicuję Niemcom, aby w końcu chociaż drużynówkę wygrali-zazwyczaj mają srebro).

Zazdroszczę stołu w garażu, sam rekordowo grałem ok 5 h i w ogóle mi się nie nudził. Teraz szukam na razie szkółki, gdzie jakimś niskim kosztem, bym się troszkę techniki nauczył i jakichś sensownych przeciwników miał.

Dla tych co nie znają zawodowców polecam wpisać w youtube Koji Matsushita lub Kalinikos Kreanga- jest co oglądać Big Grin


RE: Tenis stołowy - MilanFan - 16-09-2014 15:29

Sam kiedyś miałem stół w garażu. Z kuzynem zimą się grało. Jerk2


RE: Tenis stołowy - MaLiN - 16-09-2014 18:41

Ja swoje początki miałem w Decathlonie, gdzie za free udostępniali stoły i paletki. Ech to były czasy, jednak do tej pory ścinanie nigdy mi nie wychodzi tak jakbym chciał...


RE: Tenis stołowy - bart07 - 16-09-2014 19:22

Kolego MLN, powinniśmy kiedyś zagrać. Ja właśnie uwielbiam jak ktoś ścina, bo wtedy sobie do obrony przechodzę i podbijam wysoko piłeczkę(loby) albo tak kręcę, że piłka od razu wchodzi w siatę(backspin). W sumie czasem gram na dworzu na marmurowych stołach, ale brakuje mi kogoś, kto by walną w tę piłkę z całej siły ;d


RE: Tenis stołowy - Kaspirek - 21-09-2014 04:47

Ja tez lubię grać ale ostatnio rok temu gralem ze szwagrem


RE: Tenis stołowy - kmicic76 - 22-09-2014 11:35

bart07, fajnie, że w końcu jest ktoś kto ma taka pasję jak ja. Skoro znasz Hyuka czy Kreangę, to zapewne kojarzysz też Waldnera-Matsushitę czy Kreangę rozwalał bez problemu Tongue. Dla mnie to najlepszy tenisista ever, pomimo słabego backhandu. Jedyny, który poza walenie w piłkę używał głowy i miał strategię. Właśnie dlatego lubię ten sport. To są szybkie szachy i bez znajomości teorii, ciężko polegać jedynie na bezmyślnym waleniu czy obronie( wygląda trochę jakbyś Ty tak do tego podchodził). Choć przyznam, że sam ciągnę czasem topa czy sidespina, by mieć ubaw, ale to tylko w grze bez punktów.(na punkty też gdy jest potrzeba)

Jaki styl preferujecie? Atak, kombinowany czy defensywa(czopiarstwo)?

PS: Joo to legenda, ale jego era po IO w Londynie się skończyła.