Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przeleac z konta bankowego na perfect money - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Jak przeleac z konta bankowego na perfect money (/Temat-Jak-przeleac-z-konta-bankowego-na-perfect-money-97983)



Jak przeleac z konta bankowego na perfect money - Panix - 14-09-2014 20:39

Jak w temacie. Proszę o opomoc
Mam na koncie 91 usd. Chcialem przeslac cala kwote na konto kogos z pm ale nie mogee, pisze ze nie mam wystarczajacych srodkow, o co chodzi?


RE: Jak przeleac z konta bankowego na perfect money - popekuni - 14-09-2014 22:05

Na koncie bankowym masz te $? Konto walutowe mam rozumieć? Spróbuj inną kwotę (odrobinę niższą). Może po prostu mają inny kurs aktualnie.


RE: Jak przeleac z konta bankowego na perfect money - Workis - 15-09-2014 23:08

To jest jedna opcja, druga taka, ze jezeli probujesz doładować konto PM za pomocą konta w banku to minimum to 300$. Dla mniejszych kwot pozostaja Ci kantory typy lilliontransfer (nie polecam - duza prowizja) lub wymiana z uzytkownikami (wysylasz komus przelew bankowy, a dostajesz w zamian $ na PM - oczywiscie rowniez kazdy swoja prowizje za cos takiego chce - ale mniejsza niz lilliontransfer)

pozdrawiam


Jak przeleac z konta bankowego na perfect money - nitram - 18-12-2016 14:54

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.