Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inwestycja na parę miesięcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: inwestycja na parę miesięcy (/Temat-inwestycja-na-pare-miesiecy-97928)

Strony: 1 2 3


inwestycja na parę miesięcy - Panix - 13-09-2014 15:25

Otóż ze niedługo zbliża się październik i studia chciałbym w coś zainwestować parę tysięcy na okres nauki aż do wakacji.
Mam do zainwestowania około 10 tys. Mógłbym zainwestować cała kwotę jeśli ryzyko byłoby znikome
Im ryzyko większe tym mniej zainwestuje.
Co według was byłoby najbardziej opłacalne na taki okres czasu?
Dziennie mogę poświęcać do 2 godzin na to, więcej czasu raczej nie będę miał.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to paidverts


RE: inwestycja na parę miesięcy - PremAccHack - 13-09-2014 15:26

Bukmacherka + dobre typy = zysk


RE: inwestycja na parę miesięcy - Fricooo - 13-09-2014 15:50

A może https://www.mytrafficvalue.com
Ten program należy do tej samej osoby co PaidVerts, więc na pewno możesz bardzo dużo zyskać Smile


RE: inwestycja na parę miesięcy - dzemba - 13-09-2014 15:56

MTV jeszcze jest spoko + nawet zwykła lokata na cześć środków (2-3 tys) będzie dobrym rozwiązaniem Big Grin

I nigdy nie inwestuj całej kwoty nawet w najpewniejszy biznes, ja na twoim miejscu nie inwestował bym więcej niż 3 tys w jeden sposób Big Grin Nawet jak by obiecywali miliony albo 500% zysku na dzień Big Grin


@UP wyprzedziłeś mnie dosłownie o chwilkę Big Grin


RE: inwestycja na parę miesięcy - Kiljan - 13-09-2014 16:31

No cóż ja tam jednak zaproponuje giełde, to chyba najlepszy sposób na zysk, wieksza przewidywalnosc niz buki


RE: inwestycja na parę miesięcy - Punter - 13-09-2014 16:41

Ja poleciłbym część środków zainwestować w PV tak na grupę 3m -6m, potrzebujemy na to nieco ponad 3k pln. W tej grupie już dobrze można zarabiać. Na początku trochę cierpliwości zwrócić wkład, a później wypłacać zyski. Jak masz 2h wolnego czasu na dzień, to spokojnie to wystarczy. Myślę, że temat warty uwagi. A resztę swojego kapitału możesz w coś innego zainwestować Smile


RE: inwestycja na parę miesięcy - Panix - 13-09-2014 17:13

Dzięki za pomysły, ze wszystkimi się zapoznam i liczę jeszcze na jakieś. Za giełdę raczej podziękuję, nie mam głowy do tego


RE: inwestycja na parę miesięcy - Admine - 13-09-2014 17:39

Ja poleciłbym opcję binarne Tongue Z taką kaską fajnie bym pograł progresją Big Grin


RE: inwestycja na parę miesięcy - Panix - 13-09-2014 17:53

Opcje binarne chyba wymagają dużo wolnego czasu a raczej nie będę go mial


RE: inwestycja na parę miesięcy - Admine - 13-09-2014 18:00

Aj zależy, ale na pewno trzba go mieć Wink