Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet (/Temat-Obstawiaj-spotkania-za-FREE-i-zgarniaj-nagrody-PlayFulBet-97901)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - piotrekprorok - 12-09-2014 23:33

Witam Smile chciałem przedstawić nietypowy serwis z nagrodami Wink

Na stronie typujemy spotkania (piłka nożna, koszykówka, tenis i inne) za wirtualne punkty.
Na start dostajemy 4000 pkt. Kolejne 5000 pkt dostajemy za zalogowanie się poprzez facebooka.
Można obstawiać to:
[Obrazek: gx0dnf.jpg]

Przykładowe spotkania z piłki nożnej(jest ich na prawdę dużo):
[Obrazek: w6vh47.jpg]

Nagrody wydają się dosyć drogie, jednak ktoś kto trochę zna się na bukmacherce powinien sobie poradzić z porządnym rozmnożeniem punktów Wink

Dodatkowo jak ktoś posiada startery to można zarobić punkty wykonując oferty matomy:
[Obrazek: inpykr.jpg]

Przejdźmy do nagród, jak wspomniałem wydają się być drogie:

[Obrazek: sxf484.jpg]
[Obrazek: zviqua.jpg]
[Obrazek: k5yc9j.jpg]

Info jak grać dla tych, którzy nigdy nie obstawiali lub nie wiedzą jak to zrobić:

1 - wybieramy drużynę na którą chcemy obstawić (w tym przypadku Joinville)
2 - wpisujemy ilość coinsów/punktów jakie chcemy obstawić na to wydarzenie
3 - mamy napisane ile punktów wygramy jeśli drużyna na którą obstawiamy wygra
4 - jak już chcemy obstawić klikamy 'Play'
[Obrazek: lcz3ti.jpg]



Jeśli chodzi o refów to można za nich dostać 1000-10000 pkt.

Można to potraktować jako zabawę (tak jak w moim przypadku) a przy okazji zgarnąć jakąś nagrodę Smile Zapraszam do rejestracji Smile

CZYSTY LINK

REFLINK



RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - majeros - 13-09-2014 14:21

strona nie działa :|


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - piotrekprorok - 13-09-2014 14:24

(13-09-2014 14:21)majeros napisał(a):  strona nie działa :|

Jak to nie? Sprawdziłem i oba linki działają, strona również.


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - majeros - 13-09-2014 14:34

u mnie nie działa tylko takie coś jest : http://scr.hu/2jij/vop0i


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - piotrekprorok - 13-09-2014 14:35

Nie mam pojęcia, może wina przeglądarki. A próbowałeś na Chrome?


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - majeros - 13-09-2014 14:35

zaraz spróbuje,jak nie będzie działać to na tablecie spróbuje Tongue

Na chrome też nie działa Sad http://scr.hu/2jij/r3t3l


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - piotrekprorok - 13-09-2014 14:42

Może ktoś jeszcze sprawdzi i się wypowie? U mnie strona się ładnie ładuje.
____________________________________
A strona główna Ci działa? http://playfulbet.com/


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - kamcio7788 - 13-09-2014 14:50

U mnie działa


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - 2M1P - 13-09-2014 18:01

u mnie również działa, od siebie dodam że jeśli ściągniecie wersje mobilną dostaniecie 10k coinsów Wink.


Odp: RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - broofie - 13-09-2014 18:29

(13-09-2014 18:01)2M1P napisał(a):  u mnie również działa, od siebie dodam że jeśli ściągniecie wersje mobilną dostaniecie 10k coinsów Wink.

Podaj link. @edit. Apka dostepna od andka 4.0+ pozdrówka Lol
Stronka dziwnie chodzi. Raz dziala raz nie.

Tapniete z telefonu