Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych (/Temat-Binary24-pl-najwiekszy-w-Polsce-portal-o-opcjach-binarnych-97819)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 20-11-2014 16:54

(19-11-2014 17:52)arizzone33 napisał(a):  Są tam jakieś dobre poradniki ?

Oczywiście Wink

http://www.binary24.pl/pl/top/edukacja

(20-11-2014 16:43)AntonioFresco napisał(a):  bo współpraca polega na różnych sprawach, więc nic konkretnego nie powiedziałeś. Oczywiście nikt Ciebie nie zmusza, być wyjawił co konkretnie robisz, ale twierdzenie że już wytłumaczyłeś, jest dalekie od prawdy Wink

Nie mniej jednak - strona godna uwagi Smile

Współpracownik może robić wszystko, nie musi mieć przydzielonego jednego zadania Smile


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bart07 - 24-11-2014 19:04

Jeśli chodzi o poradniki, to polecam samemu zobaczyć. Według mnie są niezłe, bo masz przynajmniej podział na kategorie, zależnie od wiedzy i umiejętności i możesz wybrać coś dla siebie. Co jest dobre dla innych, niekoniecznie musi być dobre dla Ciebie Wink

MLN- otwórz dział o swojej współpracy, bo widzę temat zyskuje na popularności Jerk2


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 29-11-2014 02:07

Ten dział będziemy rozbudowywać, bo obecnie jest może mało w nim informacji, ale za to cały czas dostosowujemy poradniki pod pytania, które zadają nam początkujący Smile


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - prayy - 29-11-2014 16:24

Świetny serwis, dużo potrzebnych poradników i informacji. Dzięki niemu chyba sam zacznę grać na opcjach, bo z tego co widzę to na prawdę nieźle można się dorobić. Na początek może zaczne od kont demo, ale później kto wie, jak będzie dobrze szło to czemu by się nie pobawić na poważnie Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 14-12-2014 00:52

Życzę Tobie powodzenia i w razie pytań - pisz Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 15-12-2014 13:57

Wkrótce będziemy przygotowywać się do modernizacji strony, dlatego chętnie zobaczyłbym opinie, komentarze jak powinna wyglądać strona. Co zmienić, co dodać, czego brakuje itp.

Będę wdzięczny za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami, ponieważ zależy nam żeby osoby początkujące jak i doświadczone znalazły wartościowe informacje na stronie Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bart07 - 15-12-2014 19:36

Na razie proponuje wstawić szkolenia dla zaawansowanych traderów, bo widziałem taki dział, a materiałów brak. Oczywiście proponuje wstawić po świętach, żebyście w pracoholizm nie popadliTongue


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 18-12-2014 00:19

(15-12-2014 19:36)bart07 napisał(a):  Na razie proponuje wstawić szkolenia dla zaawansowanych traderów, bo widziałem taki dział, a materiałów brak. Oczywiście proponuje wstawić po świętach, żebyście w pracoholizm nie popadliTongue

To będzie dopiero po nowym roku, poradniki są wcześniej wstawiane na forum opcjabinarna.com.pl aby inni użytkownicy dodali ewentualne opinie, uwagi. Po zatwierdzeniu tego i ewentualnych poprawkach dodawany jest poradnik na stronę. W przyszłości planujemy stworzyć również poradniki w formie video Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bart07 - 22-12-2014 11:52

(15-12-2014 13:57)MLN napisał(a):  Wkrótce będziemy przygotowywać się do modernizacji strony, dlatego chętnie zobaczyłbym opinie, komentarze jak powinna wyglądać strona. Co zmienić, co dodać, czego brakuje itp.

Będę wdzięczny za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami, ponieważ zależy nam żeby osoby początkujące jak i doświadczone znalazły wartościowe informacje na stronie Wink

Na pewno proponuje zlikwidować szary kolor!! Ja po prostu nie mogę na niego patrzeć Rolleyes

A tak to nic takiego nie przychodzi mi do głowy ;P


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - osinex - 22-12-2014 14:06

http://www.binary24.pl/pl/top/do%C5%9Bwiadczony

Tylko mi 2 poradniki nie działają coś? 2gi i 3ci Sad