Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych (/Temat-Binary24-pl-najwiekszy-w-Polsce-portal-o-opcjach-binarnych-97819)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 03-11-2014 22:56

Już informacje zostały przekazane do osób zarządzających stroną, dzięki za opinie Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - djbaggi - 04-11-2014 15:44

Warto wchodzić w opcję binarne?


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Inwestor25 - 04-11-2014 19:46

Poza tym MLN - strona jest naprawdę fajna Smile

Czyli Ty stroną nie zarządzasz? Jesteś hm.. jakby to określić? Promotorem?


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 05-11-2014 00:27

(04-11-2014 15:44)djbaggi napisał(a):  Warto wchodzić w opcję binarne?

To zależy od Ciebie. Ja uważam, że warto, ale jest to moja opinia. Najlepiej poczytaj sobie więcej w dziale "opcje binarne" Wink

(04-11-2014 19:46)Inwestor25 napisał(a):  Poza tym MLN - strona jest naprawdę fajna Smile

Czyli Ty stroną nie zarządzasz? Jesteś hm.. jakby to określić? Promotorem?

Dzięki. Strona nie należy do mnie tylko do mojego dobrego znajomego, jestem tutaj tylko współpracownikiem. Może niekoniecznie promotorem, bo od tego jest ktoś inny, a raczej przyjacielem serwisu.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - mlynarczyk - 05-11-2014 01:13

Nie mniej jednak masz duży wpływ na reklamę serwisu Smile


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Inwestor25 - 05-11-2014 19:25

MLN - w takim razie na czym polega Twoja współpraca, jeśli oczywiście można zapytać. Bo skoro nie jesteś promotorem to kim? Smile

Nie odbieraj mojego pytania jako jakieś ataki czy coś takiego. Po prostu pytam z ciekawości.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 08-11-2014 20:11

(05-11-2014 19:25)Inwestor25 napisał(a):  MLN - w takim razie na czym polega Twoja współpraca, jeśli oczywiście można zapytać. Bo skoro nie jesteś promotorem to kim? Smile

Przecież już tłumaczyłem Smile
Cytat:...jestem tutaj tylko współpracownikiem. Może niekoniecznie promotorem, bo od tego jest ktoś inny, a raczej przyjacielem serwisu.



RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bart07 - 17-11-2014 15:54

To każdemu życzę takich przyjaciół Wink Robisz kawał dobrej roboty na stronie.

BTW widziałem, że edukacja już się pojawiła w zakładkach Tongue


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - arizzone33 - 19-11-2014 17:52

Są tam jakieś dobre poradniki ?


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - AntonioFresco - 20-11-2014 16:43

"jestem tylko współpracownikiem" - to nie jest wytłumaczenie Tongue

bo współpraca polega na różnych sprawach, więc nic konkretnego nie powiedziałeś. Oczywiście nikt Ciebie nie zmusza, być wyjawił co konkretnie robisz, ale twierdzenie że już wytłumaczyłeś, jest dalekie od prawdy Wink

Nie mniej jednak - strona godna uwagi Smile