Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych (/Temat-Binary24-pl-najwiekszy-w-Polsce-portal-o-opcjach-binarnych-97819)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 23-10-2014 00:04

Na stronie został dodany nowy broker OptionTrade oraz kilka promocji od brokerów. Zachęcam do zajrzenia na stronę Smile


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bart07 - 23-10-2014 14:18

Całkiem niezłe warunki- 350zł minimalnego depozytu, język polski i regulacja CySec. W końcu powstała alternatywa dla Topoption(nawet ten sam rok rejestracji), na które klienci coraz częściej narzekają i oskarżają o oszustwo... , chociaż przy nadzorze prawnym to dość mało prawdopodobne.

Jak u nich z kontem demo?


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 24-10-2014 02:02

Mogą stanowić poważną konkurencję dla TopOption, ale to się okaże w najbliższym czasie. Broker w Polsce jest dość młody, ale jest zaufany, bo narodził się z ramienia HotForex, a to może tylko potwierdzać fakt, że nie powinno być żadnych problemów z brokerem.

Co do demo - jest dostępne. Wystarczy założyć konto, wybrać zakładkę "Accounts Overview" i kliknąć na "Open Demo Account". Otrzymuje się 1000 wirtualnych dolarów.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Pique - 25-10-2014 18:34

Spam na całym forum Wink

A tak poważnie to strona ładnie wygląda, schludnie.
Jedyne co mi w niej przeszkadza to to, że w centralnym punkcie znajdują się dwa bannery. Żeby znaleźć treść trzeba zjechać niżej. Rozumiem, że bannery są ważne, ale ja bym dał jeden na górze a drugi nad stopką. Albo dwa w jednej linii - mniejsze.

Nie krytykuję - każdy ma prawo mieć swoje estetyczne poglądy.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 26-10-2014 16:08

Nie ma żadnego spamu na całym forum Rolleyes

Jeśli chodzi o układ bannerów, zapewne przy najbliższej modernizacji strony, będą właśnie rozmieszczone tak jak napisałeś. Będzie więcej informacji dostępnych od razu po wejściu na stronę (przejrzyście).


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - AntonioFresco - 27-10-2014 14:21

strona fajna, mi się podoba. Lubię taką kolorystykę. A jak jeszcze te bannery rozmieścicie inaczej to już w ogóle będzie super Smile


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 28-10-2014 00:07

Bannery rzeczywiście za dużo zajmują miejsca, za bardzo wydłużają główne menu i aktualności.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - OctoBerro - 29-10-2014 00:27

Bannery ważna sprawa Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 31-10-2014 01:43

Może nadal ktoś ma jeszcze inne sugestie dotyczące strony? Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Inwestor25 - 31-10-2014 21:51

Ja mam, jeśli można. Podpisuję się pod kwestią dwóch długich bannerów jeden pod drugim. Rozciągają stronę, tj. treść główna jest dużo niżej. Wysoki header plus 2 bannery - zajmuje to pół strony głównej.