Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych (/Temat-Binary24-pl-najwiekszy-w-Polsce-portal-o-opcjach-binarnych-97819)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bykonrado - 07-10-2014 15:18

Strona dosyc. dosyc. Mi sie nie przyda mam wlasna strategie od waszych lecz dla poczatkujacych w sam raz. Powodzenia w rozwoju.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 08-10-2014 09:51

(07-10-2014 14:35)bart07 napisał(a):  No nareszcie! Ile można było czekać Tongue Na razie jestem w trakcie testowania, ale już zauważyłem, że ulepszyliście RSI Premium, która najbardziej dotychczas przypadła mi do gustu i dawała całkiem niezłe rezultaty ;D
A już myślałem, że binary24 leci w kulki Big Grin

Btw. Są już te filmiki?

Dlatego czasami są u nas opóźnienia z racji tego, że chcemy jak najdokładniej dopracować strategie/poradniki, które zamieszczamy na naszej stronie. W przeciwieństwie do stron konkurencyjnych nie robimy tego na "odwal się". Bo nie o to w tym chodzi Smile

Co do filmików, to są ale w wersji do sklejenia oraz potrzeba jeszcze dodać kilka drobiazgów.

(07-10-2014 15:18)bykonrado napisał(a):  Strona dosyc. dosyc. Mi sie nie przyda mam wlasna strategie od waszych lecz dla poczatkujacych w sam raz. Powodzenia w rozwoju.

Nie rozumiem Ciebie - piszesz "mam wlasna strategie od waszych" - co to ma oznaczać? Lol


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bykonrado - 08-10-2014 14:25

To znaczy że mam lepszą moją własną strategię w której nie poświęcam dziennie więcej niż 3h i zarabiam nie mało co tracąc. Średnio 2-3 dziennie tracę..


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 09-10-2014 19:43

A zyskujesz ile dziennie? Jeśli chodzi o ilość trafnych opcji.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Diabełek - 14-10-2014 13:56

(02-10-2014 20:11)MLN napisał(a):  Żeby nie tworzyć nowego tematu, napiszę to tutaj Wink

Otóż na www.binary24.pl pojawiły się 2 nowe strategie BINARY ULTRA, są one podzielone na 2 części Smile

Strategia BINARY ULTRA M5 - http://www.binary24.pl/pl/top/strategia_binary_ultra_m5

Strategia BINARY ULTRA M15 - http://www.binary24.pl/pl/top/strategia_binary_ultra_m15

Zapraszam do testowania i dzielenia się opiniami.

Już w przyszłym tygodniu kolejne nowości Wink

Czy ta strategia będzie ulepszana? Jest ciekawa ale sumując wygrane i przegrane marnie na tym wychodzimy. Przydałoby się coś, co będzie potwierdzać dobre okazje. Tongue Mowa o M15


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - fusion822 - 14-10-2014 14:03

Generalnie fajna, schludna witryna, ale jakoś nie pasują mi te duże guziki pod logiem Big Grin


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 14-10-2014 15:10

(14-10-2014 13:56)Diabełek napisał(a):  Czy ta strategia będzie ulepszana? Jest ciekawa ale sumując wygrane i przegrane marnie na tym wychodzimy. Przydałoby się coś, co będzie potwierdzać dobre okazje. Tongue Mowa o M15

Z pewnością, jest to kwestia czasu i pomysłów. Strategie są udostępniane, aby traderzy mogli sami je przetestować i dzielić się opiniami/uwagami na forum opcjabinarna.com.pl To pozwala nam na dopracowanie strategii. Każdy nowy pomysł jest mile widziany Wink

(14-10-2014 14:03)fusion822 napisał(a):  Generalnie fajna, schludna witryna, ale jakoś nie pasują mi te duże guziki pod logiem Big Grin

Masz na myśli menu strony?


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - fusion822 - 14-10-2014 15:15

tak Smile może w innym stylu by ciekawiej to wyglądało, na moje oko nieco za duże Smile


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 15-10-2014 19:26

Dzięki za opinie Wink Uwzględnimy to przy najbliższej modernizacji strony.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 17-10-2014 21:27

Gdyby ktoś chciał przetestować bez ryzyka konto demo polecam nową platformę, którą dodaliśmy na stronę.

Link: http://www.binary24.pl/pl/top/spot_option