Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych (/Temat-Binary24-pl-najwiekszy-w-Polsce-portal-o-opcjach-binarnych-97819)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 11-09-2014 14:44

Zapraszam Was na największy w Polsce portal o inwestowaniu w opcje binarne


[Obrazek: Binary24.pl_strona.png]

O nas

Jesteśmy największym serwisem w Polsce, poświęconym inwestowaniu w opcje binarne. Naszym głównym celem jest przedstawienie początkującym inwestorom zasad działania opcji oraz sposobów zarobku. Opcje binarne w Polsce są jeszcze mało znane, dlatego staramy się jak najlepiej przybliżyć ten mało znany sposób inwestowania.

Na stronie przedstawiamy m.in:

POLECANI BROKERZY - platformy na których warto się zarejestrować i pomnażać swój kapitał. Brokerzy, których oferujemy na naszej stronie są w pełni wypłacalni oraz regulowani. Lista brokerów jest cały czas powiększana, aby dopasować się do Waszych potrzeb.

KONTA DEMO - miejsca, gdzie można poznać zasady działania opcji poprzez inwestycje wirtualnymi pieniędzmi, bez żadnego ryzyka.

STRATEGIE - ciekawe techniki inwestowania, dzięki którym można powiększyć swój kapitał. Nasi eksperci cały czas pracują nad nowymi strategiami, więc zachęcam do częstego zaglądania do tego działu.

PORADNIKI - ciekawe porady jak należy inwestować, by dużo zyskać, a nie stracić.

NARZĘDZIA - programy oraz strony, które są przydatne podczas inwestowania.

ANALIZY - nasi analitycy wyszukują odpowiednie momenty, w co warto inwestować i do kiedy. Analizujemy sytuacje na rynku i podajemy nasze spekulacje.

SYGNAŁY - oferujemy również sygnały binarne, które określają kiedy i w co warto inwestować. W tym dziale znajdziesz listę miejsc, gdzie można otrzymać takie sygnały.

i wiele więcej

Portal binary24.pl cały czas się rozwija. Nasz zespół tworzą doświadczeni inwestorzy oraz analitycy. Dbamy również o ciągły kontakt z klientem, dlatego też zależy nam o opiniach, aby jeszcze lepiej rozwijać stronę, aby lepiej zrozumieć zasadę opcji binarnych. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni oraz otwarci na nowe propozycje, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź problemy - napisz. Postaramy się rozwiązać Twój problem Smile

Zapraszam również na forum o opcjach binarnych: binarne.com



RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bart07 - 24-09-2014 13:05

Czytałem, że niedługo mają się pojawić u Was jakieś videoporadniki i i ogólnie taki rozbudowany "kącik" edukacyjny". Szczerze, to już się nie mogę doczekać trochę, bo nie wszystkie wskaźniki o strategie tak łatwo zrozumieć początkującym Tongue


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 25-09-2014 09:43

Tak, wszystko jest w trakcie prac końcowych. Chcemy wszystko zrobić za pierwszym razem, aby ułatwić użytkownikom inwestowanie/rozeznanie się na rynku opcji binarnych. Wszelkie nowości można śledzić na naszej stronie albo forum Smile


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bart07 - 29-09-2014 15:13

Mam nadzieję, że brak nowych materiałów, to tylko lekkie obsunięcie w czasie, bo już nie mogę się doczekać Tongue
Liczę też na nowe strategie i wskaźniki, gdyż Wasi admini obiecywali to wszystkim forumowiczom i na razie nic nie znalazłem, ale spodziewam się że warto czekać.

Do tej pory pościągałem wszystkie materiały z waszej strony, ale część mi tylko podchodzi, stąd moja nadzieja, że pozytywnie zaskoczycie traderów z forum Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 30-09-2014 14:03

Tak, niestety to wszystko jest w trakcie prac "kosmetycznych". Nie jest łatwo zarobić takie poradniki, a chcemy jednak, aby użytkownicy mogli bardziej je zrozumieć, dlatego przykładamy dużą wagę do pewnych szczegółów. Ale trzeba być po prostu cierpliwym Smile


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - Diabełek - 30-09-2014 16:53

Szykujecie jakąś nową strategię? Pamiętam, że w jakimś wątku wspominałeś o nowej strategi. To jakiś czas temu było.


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 30-09-2014 17:20

Tak, mamy wkrótce przedstawić nowe strategie +poradniki (także w postaci filmików).


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 01-10-2014 14:24

Swoją drogą, jeśli kto ma jakieś sugestie/propozycje zmian na stronie, to zapraszam do wyrażania takich opinii - ułatwi to nam współpracę Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - MaLiN - 02-10-2014 20:11

Żeby nie tworzyć nowego tematu, napiszę to tutaj Wink

Otóż na www.binary24.pl pojawiły się 2 nowe strategie BINARY ULTRA, są one podzielone na 2 części Smile

Strategia BINARY ULTRA M5 - http://www.binary24.pl/pl/top/strategia_binary_ultra_m5

Strategia BINARY ULTRA M15 - http://www.binary24.pl/pl/top/strategia_binary_ultra_m15

Zapraszam do testowania i dzielenia się opiniami.

Już w przyszłym tygodniu kolejne nowości Wink


RE: Binary24.pl - największy w Polsce portal o opcjach binarnych - bart07 - 07-10-2014 14:35

No nareszcie! Ile można było czekać Tongue Na razie jestem w trakcie testowania, ale już zauważyłem, że ulepszyliście RSI Premium, która najbardziej dotychczas przypadła mi do gustu i dawała całkiem niezłe rezultaty ;D
A już myślałem, że binary24 leci w kulki Big Grin

Ja osobiście wolę grać na dłuższych opcjach, ale nawet z ciekawości rzucę okiem na M5.
Chyba z braku doświadczenia jeszcze nie jestem zbyt ufny do tego rodzaju strategii.

Btw. Są już te filmiki?