Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa odsłona BetWinFX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Nowa odsłona BetWinFX (/Temat-Nowa-odslona-BetWinFX-97766)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 22-09-2014 07:57

Niezależnie czy opcja będzie trwała 60sekund czy 15minut lub dłużej - szanse na jej zakończenie zgodnie z naszym założeniem są niemal identyczne. Gra na giełdzie również ma te same założenia jednak w tym wypadku czas działa na korzyść. W opcjach binarnych liczą się szybkie i aktywne działania w bardzo krótkim czasie natomiast przewaga nad rynkiem to kwestia elastyczności.
Stąd opcje binarne są alternatywą dla inwestorów, którzy nie chcą czekać na swoje wyniki zbyt długo.

Podsumowując - jest to kwestią upodobania. Dla każdego coś odpowiedniego Smile


RE: Nowa odsłona BetWinFX - MaLiN - 22-09-2014 11:06

(22-09-2014 07:57)BetWinFX napisał(a):  Niezależnie czy opcja będzie trwała 60sekund czy 15minut lub dłużej - szanse na jej zakończenie zgodnie z naszym założeniem są niemal identyczne. Gra na giełdzie również ma te same założenia jednak w tym wypadku czas działa na korzyść.


Takich bzdur już dawno nie czytałem...beka
Opcje sekundowe, to najryzykowniejsze z możliwych. Mamy zbyt mało czasu, aby ocenić w którym kierunku inwestować. To jest jakiś obłęd, co Wy tu wypisujecie.
Myślicie, że nabierzecie ludzi na to, żeby inwestowali w opcje sekundowe? Oj takie podejście Wam dobrze nie wróży!


RE: Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 22-09-2014 14:18

Zarówno nie chcemy, jak i nie możemy polemizować z opiniami w internecie zwłaszcza z tymi wyciętymi z kontekstu, które nie muszą być obiektywne, a często bywają "inspirowane".
Nasza platforma oferuje swoim Użytkownikom wypróbowanie możliwości inwestycji w opcjach 15, 30 i 60-cio sekundowych (również w wersji demo) bez konieczności przeznaczania na to wysokiego nakładu środków finansowych zatem jak wspomnieliśmy wcześniej - jest to kwestia jedynie wyboru i preferencji inwestujących. Smile


RE: Nowa odsłona BetWinFX - Diabełek - 22-09-2014 16:43

A regulację serwis posiada? (CySEC) Jerk2




Odnośniki wam na dole nie działają Tongue

"Not Found

The requested URL /o-nas was not found on this server."


RE: Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 23-09-2014 07:55

BetWinFX jest znakiem towarowym stworzonym przez Repus Apud SA, spółkę prywatną zarejestrowaną zgodnie z prawem Kostaryki nie Cypru.
Ten fakt pozwala nam oferować możliwości inwestowania opisane w poprzednim naszym poście.

Nasz dział techniczny cały czas pracuje "w tle" nad stroną zatem sporadycznie niektóre podstrony mogą nie działać poprawnie. Nie ma to jednak wpływu na przeprowadzanie inwestycji.


RE: Nowa odsłona BetWinFX - Inwestor25 - 03-10-2014 12:13

Drogi BetWinFX - zróbcie najpierw porządnie stronę, a dopiero potem próbujcie się tu reklamować. Wielokrotnie próbowałem założyć u Was konto demo za czasów starej odsłony i nic nie działało. Do nowej odsłony również nie mam przekonania. Z całym szacunkiem, ale dla mnie nie jesteście wiarygodni.

Pozdrawiam


RE: Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 03-10-2014 14:48

Na forum zarabiam.com miedzy innymi zachęcamy do zweryfikowania Nowej Odsłony, która często z dystansem postrzegana jest przez pryzmat wcześniejszych doświadczeń.
Platforma cały czas jest udoskonalana jednakże problemy z rejestracją zostały całkowicie wyeliminowane. Jak również wiele innych o czym świadczy bardzo mała ilość zgłoszeń od użytkowników.

Jeżeli występują jakiekolwiek trudności w użytkowaniu platformy zachęcamy do kontaktu poprzez mail lub LiveChat.


RE: Nowa odsłona BetWinFX - MarcinHelios - 17-10-2014 00:17

to była pierwsza platforma, z którą miałem styczność. Miałem i już nie mam, dziękuję ale już nie skorzystam i przestrzegam, ponieważ można się naciąć!


RE: Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 17-10-2014 07:27

(17-10-2014 00:17)MarcinHelios napisał(a):  to była pierwsza platforma, z którą miałem styczność. Miałem i już nie mam, dziękuję ale już nie skorzystam i przestrzegam, ponieważ można się naciąć!

Szanowny MarcinHelios, nie znając historii przypadku możemy jedynie odpowiedzieć, iż każdy Użytkownik może zgłosić do naszego supportu swoje wszelkie uwagi bądź wątpliwości, na które bez wyjątku reagujemy.
Mimo to, życzymy inwestycyjnych sukcesów w opcjach binarnych w przyszłości.


RE: Nowa odsłona BetWinFX - MaLiN - 17-10-2014 11:14

(17-10-2014 07:27)BetWinFX napisał(a):  Szanowny MarcinHelios, nie znając historii przypadku możemy jedynie odpowiedzieć, iż każdy Użytkownik może zgłosić do naszego supportu swoje wszelkie uwagi bądź wątpliwości, na które bez wyjątku reagujemy.

Tylko, że tych uwag w internecie jest bardzo mnóstwo na temat Waszej platformy.