Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa odsłona BetWinFX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Nowa odsłona BetWinFX (/Temat-Nowa-odslona-BetWinFX-97766)

Strony: 1 2 3 4


Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 10-09-2014 14:55

Witamy wszystkich Forumowiczów.


Dzięki uprzejmości władz miłościwie tu panujących utworzony został oficjalny profil platformy opcji binarnych BetWinFX.
Jesteśmy przekonani, iż nowa odsłona i nowe funkcjonalności obudzą drzemiący we wszystkich Użytkownikach instynkt inwestora.
Mając na uwadze rozwój serwisu będziemy wprowadzać kolejne funkcjonalności o czym będziemy informować na bieżąco.
Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie prosimy o kontakt za pomocą forum, usługi Live Chat bądź e-mail do supportu.

Życzymy wszystkim niezapomnianych emocji i wysokich zysków.

Zespół BetWinFX


RE: Nowa odsłona BetWinFX - goscyniok - 10-09-2014 22:15

Mam pytanie na stronie głównej w wizualizacji podane macie tylko cztery waluty, Czy na razie tylko tyle oferujecie ?


RE: Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 11-09-2014 08:31

Tylko cztery kombinacje są dostępne dla wersji DEMO.
Więcej walut jest dostępnych po zalogowaniu się Użytkownika.


RE: Nowa odsłona BetWinFX - goscyniok - 14-09-2014 17:07

Nie mogę się zarejestrować. Wyskakuje błąd strony. Prowadzicie jakieś prace czy to raczej z mojej strony


RE: Nowa odsłona BetWinFX - olekn1 - 14-09-2014 18:02

Minimum to 10 zł czy 100 zł?


RE: Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 15-09-2014 07:37

(14-09-2014 17:07)goscyniok napisał(a):  Nie mogę się zarejestrować. Wyskakuje błąd strony. Prowadzicie jakieś prace czy to raczej z mojej strony

Proszę spróbować ponownie. Rzeczywiście były prowadzone prace na stronie.
Ewentualnie może pomóc wyczyszczenie ciasteczek.
Jeśli problem dalej będzie się pojawiał prosimy o sygnał na Live Chat.
Znajdziemy przyczynę indywidualnie i rozwiążemy trudności.

(14-09-2014 18:02)olekn1 napisał(a):  Minimum to 10 zł czy 100 zł?

Minimum to oczywiście 10zł Smile


RE: Nowa odsłona BetWinFX - olekn1 - 18-09-2014 15:09

Czy mi się wydaje, czy są tu tylko opcje 15, 30 i 60 sekund beka


RE: Nowa odsłona BetWinFX - BetWinFX - 19-09-2014 07:07

Naszym zdaniem jest to właśnie zaletą w opcjach binarnych. Na efekty inwestycji nie trzeba długo czekać.
Niemniej dalszy rozwój platformy jest już zaplanowanyIdea i będzie wdrażany sukcesywnie wraz z upływem czasu.


RE: Nowa odsłona BetWinFX - Ropsont - 19-09-2014 13:34

Zastanawiam się kiedy brokerzy wprowadzą opcje 1 sekundowe albo półsekundowe żeby tylko golić naiwnych.... ludzie, tłumaczę w co drugim poście, że na opcjach 60 sekund nie da się zaplanować żadnej logicznej strategii bo jest to zbyt krótki okres czasu uzależniony od zbyt wielu losowych czynników naraz - ruletka.

Opcje tego typu to właśnie najgorsza wada opcji binarnych a nie zaleta. Ludzie się przez to zniechęcają do tego typu metod inwestowania. No ale za to najlepszy zysk dla brokera. Tylko opcje +15 minut pozwalają na to by w miarę uzyskać jakąś, chociażby minimalną przewagę nad rynkiem.


RE: Nowa odsłona BetWinFX - GrzesiX - 19-09-2014 22:22

Sam trochę pograłem na koncie demo na 60s i to jest jak rzut monetą - albo orzeł albo reszka Big Grin Nawet jak mamy 7 świec w dół to tą ósmą będzie odbicie w górę Big Grin

chociaż... ten filmik śmie przeczyć teorii: