Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grasz w Minecrafta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Minecraft (/Forum-Minecraft-270)
+--- Wątek: Grasz w Minecrafta? (/Temat-Grasz-w-Minecrafta-97676)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Grasz w Minecrafta? - mpapiewski - 11-10-2017 22:31

Ja tez bym pogral


RE: Grasz w Minecrafta? - Infkomp - 12-10-2017 14:43

zbyt dziecinne to prawda.
wole zdecydowanie zagrac w fife niz w tego typu gry
Fifa przynajmniej caly czas bdzie mnie rozwijala i umiejetnosci a spedzanie czasu na czyms co nic nie wnosi ani skilla ani niczego innego procz kolorkow troche slabo... dla mnie zdecydowanie gra dla dzieci


RE: Grasz w Minecrafta? - Zaperr44 - 15-10-2017 13:49

(12-10-2017 14:43)Infkomp napisał(a):  zbyt dziecinne to prawda.
wole zdecydowanie zagrac w fife niz w tego typu gry
Fifa przynajmniej caly czas bdzie mnie rozwijala i umiejetnosci a spedzanie czasu na czyms co nic nie wnosi ani skilla ani niczego innego procz kolorkow troche slabo... dla mnie zdecydowanie gra dla dzieci

Nie wiem czy to troll czy na powaznie to napisałeś ale w jakim stopniu fifa będzie cię rozwijać?Xpokerface Demolując pady,telewizor przegrywając przez handicap czy tracenie kasy na otwieranie paczek? To właśnie minecraft rozwija umiejętności i kreatywność nawet w jednej ze Szwedzkich szkół został wprowadzony jako osobny przedmiot.


RE: Grasz w Minecrafta? - sztokulaaa - 20-11-2017 18:16

Zmieniłem tą grę na terarrie ale grało się sporo w minecrafta.


RE: Grasz w Minecrafta? - Infkomp - 22-11-2017 19:03

to raczej gra dla dzieci


RE: Grasz w Minecrafta? - Retri - 29-11-2017 22:02

pograłbym ale nie ma z kim Tongue


RE: Grasz w Minecrafta? - szymonzz - 02-12-2017 19:18

chętnie bym wrócił do minecrafta ale muszę przejść pierw pare nowych tytułów na ps4


RE: Grasz w Minecrafta? - charizard123 - 18-12-2017 13:38

Sama gra jest okej, tylko community przed mutacją ją dyskwalifikuje.


RE: Grasz w Minecrafta? - konradowski02 - 20-01-2021 22:38

Wróciłem do minecrafta po roku przerwy, gram od czasu do czasu ze swoją dziewczyną na prywatnym serwerze. I zdecydowanie nie jest to gra tylko dla dzieci. Fajnie się przy niej wychillować Wink


RE: Grasz w Minecrafta? - itsmemario - 20-10-2021 09:55

Grało się kilka lat, ale jakoś przeszła ochota na tę gierkę. Pewnie przez to, że kilka lat tyrałem tylko jeden tryb gry Big Grin