Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Paypal i Java... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Paypal i Java... (/Temat-Rozwiazane-Paypal-i-Java-9756)



[Rozwiązane]Paypal i Java... - Majaczos - 04-07-2010 11:46

Witam!
Mam 2 pytania :
1. Mam konto na paypal.com lecz nie mam konta bankowego Sad. Wygrywam na restocku 25$. Mam konto zrobione na Jan Kowalski a tata nazywa sie Marek Kowalski. Jak podam konto od taty to pieniadze dojda? aaa Maila mam tego samego co na Lockerz.com
2.Mam zrobione autologowanie na Java. Jak mam haslo do lockerz pisane z malych liter to na javie rowniez gdy bedzie restock tez mi napisze male litery czy drukowane?
Z gory dziekuje Smile
Za kazda odpowiedz "+"
Big Grin


RE: Paypal i Java... - KristopheR - 04-07-2010 11:51

1. Tak pieniądze dojdą Smile
2. Napisze Ci małe litery (testowane na Retro Restocku dla SHOP'owiczów) Big Grin


RE: Paypal i Java... - cinexik - 04-07-2010 11:53

1. najważniejsze, abyś miał ten sam mail.


RE: Paypal i Java... - joke16 - 04-07-2010 11:57

Co do logowania to hasło wpisuje normalnie z małych liter Smile


RE: Paypal i Java... - Majaczos - 04-07-2010 12:15

ok. DziekiSmile. Temat do zamkniecia ;p


[Rozwiązane]Paypal i Java... - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.