Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? (/Temat-PPI-Ile-wyciagacie-na-miesiac-97520)



[PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? - posiak - 06-09-2014 12:22

Witam, mam pytanie, ile wyciągacie $ na miesiąc z PPI? Da się sporo na tym zarobić?


Odp: [PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? - Damkofr - 06-09-2014 12:26

ogarniasz ruch z USA i mozna kupe kasy zarobic. Raczej na caly swiat jest duzo lepsze PPA.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? - Sentinel98 - 07-09-2014 19:52

Ja z PPI wyciągam 300$ miesięczny Jerk2


RE: [PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? - Arivi - 08-09-2014 19:14

(06-09-2014 12:22)posiak napisał(a):  Witam, mam pytanie, ile wyciągacie $ na miesiąc z PPI? Da się sporo na tym zarobić?

Jak się postarasz to możesz wyciągnać nawet i 5000$ miesięcznie, ale to jest tak samo jak z PPA... musisz się postarać i znaleźć nisze.

Temat nie ma sensu sum jest nieskończenie wiele.


RE: [PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? - lolekxp - 13-09-2014 09:31

Przy tym samym nakladzie pracy w PPA zarobisz duuuzooo wiecej. W PPI bedziesz mial leady po 0,05 w wiekszosci, te lepsze beda moze 0,50 lub nawet trafisz 0,96$ a to takie szczescie jak trafic na francuza w PPA za ktorego dostaniesz do 25$ Lol

@Damkofr zapomniales o swoim temacie odnosnie wtyczki seo widze Smile


RE: [PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? - full2000 - 01-11-2014 12:53

Oczywiście że da się na tym zarobić. Jest to innowacyjna metoda i grasz na nosie konkurencji dodająć posty/filmiki z dopiskiem NO SURVEYS.
Nie ukrywam że stawki są niższe ale za to leady wpadają znacznie częściej niż z ppa. Jak się starasz to każdego miesiąca zarabiasz więcej... i więcej Smile Pozdrawiam


RE: [PPI] Ile wyciągacie na miesiąc? - NetCashRevenue - 07-11-2014 11:16

Przy odpowiedniej automatyzacji promocji nie ma problemów z czterocyfrowymi miesięcznymi zarobkami. Najważniejsza zasada, to znaleźć metodę na pozyskanie ruchu i ją skalować. Mała ciekawostka, ok. 4 m-ce temu zaczął z nami współpracować webmaster, który miał swoje 2-3 strony typu download (z których zarabiał 2-3 dolary dziennie) i znał się bardzo słabo na programowaniu oraz SEO. Po naszych wskazówkach (i oczywiście ogrmnej pracy, jaką wykonał od tego czasu) jego zarobki za miesiąc wrzesien osiągnęły właśnie pułap 4 cyfr.