Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin (/Temat-BitBay-Polska-gielda-kryptowalut-Bitcoin-Bitcoin-Cash-Lisk-Etherum-Litecoin-97284)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - polakos - 12-08-2019 13:42

Na 100% wszystko powinno być OK


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - martin666 - 02-09-2019 17:15

Czy warto kupic bitcoin teraz?


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - Arczit - 03-09-2019 09:03

(02-09-2019 17:15)martin666 napisał(a):  Czy warto kupic bitcoin teraz?

Czy warto sprzedać bitcoin teraz? Xpokerface

Jak nie potrafisz sam grać na giełdzie, to zapisz się do grupki i płać za analizę.
Jeśli @[twardy] napisze że warto, to bierzesz jutro kredyt 500.000 zł i ładujesz w BTC?


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - bardock3 - 30-12-2019 00:08

korzystam z bitbay i nigdy giełda mnie nie zawiodłaSmile


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - Zultrasowany - 27-01-2020 18:31

Ktoś włamał mi się na moje konto bitbay w grudniu. Zrobił kilkadziesiąt transakcji na mało znanych kryptowalutach, po czym wypłacił wszystko sobie. Nie miałem tam jakoś dużo, coś około 0.1BTC, ale zawsze to jakaś kasa. Myślicie że da radę coś z tym zrobić? Został tylko ślad ip po logowaniu tej osoby.


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - szczygielek - 14-03-2020 11:45

(27-01-2020 18:31)Zultrasowany napisał(a):  Ktoś włamał mi się na moje konto bitbay w grudniu. Zrobił kilkadziesiąt transakcji na mało znanych kryptowalutach, po czym wypłacił wszystko sobie. Nie miałem tam jakoś dużo, coś około 0.1BTC, ale zawsze to jakaś kasa. Myślicie że da radę coś z tym zrobić? Został tylko ślad ip po logowaniu tej osoby.

Kontaktowałeś się z działem obsługi klienta? Może uda im się wydobyć jakieś inne dane.


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - tomant - 15-03-2020 11:47

Jakby szybciej działały wpłaty i wypłaty z BitBay to można by robić niezłe zarobki na różnicach kursowych z innymi giełdami. Przy małej płynności ceny nieraz znacząco odbiegają od tych dużych graczy.


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - polakos - 03-05-2020 10:54

Aktualnie BitBay u mnie Smile
[Obrazek: btc.png]


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - vky - 03-05-2020 10:57

zauważyłem, że z bitbay do trustwallet przy BTC nie przechodzą transakcje....


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - polakos - 12-05-2020 15:38

u mnie wszystko Ok jest @vky napisz do supportu
PS aktualizacja
[Obrazek: bXo3rGK.jpg]