Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin (/Temat-BitBay-Polska-gielda-kryptowalut-Bitcoin-Bitcoin-Cash-Lisk-Etherum-Litecoin-97284)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - argon91 - 05-10-2018 22:05

ok, chodzi mi o bezpieczeństwo,czy ktoś nie wykorzysta danych .


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - mattxx - 06-10-2018 13:06

(05-10-2018 14:56)argon91 napisał(a):  mam pytanie odnośnie weryfikacji czy podczas wstawiania zdjęcia dowodu,paszportu czy prawka dawaliście jakiś znak wodny ? chodzi mi o bezpieczeństwo

Możesz dać znak wodny, lub nawet napis np. w czarnym kolorze na dowodzie. Najważniejsze, aby dane były czytelne.


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - polakos - 09-01-2019 15:33

warto dwuetapową weryfikację zrobić

warto dwuetapową rejestrację zrobić


BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - rustin - 03-06-2019 19:00

Czy można wypłacić na revolut? Jeżeli tak to jak?


BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - rustin - 04-06-2019 13:38

Nikt nie pomoże jak wypłacić?


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - Ropsont - 04-06-2019 13:49

(04-06-2019 13:38)rustin napisał(a):  Nikt nie pomoże jak wypłacić?

Swego czasu nie mogłem WPŁACIĆ Revoultem. Przyczepili się o to, że musi być nadawca na moje imię i nazwisko i odesłali kasę. Nie wiem czy możesz wypłacić ale wydaje mi się, że z wypłatą nie powinno być problemu, jeśli podasz dane konta Revoult na PLN - czyli swoje. Ale chyba najszybciej będzie zapytać ich na live chacie, nie sądzisz?


BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - rustin - 04-06-2019 15:15

Nie są dostępni tylko formularz. A jak wypłacić na zwykłe konto? Bo nie widzę wyboru przelewu na konto


RE: BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - Ropsont - 04-06-2019 16:02

(04-06-2019 15:15)rustin napisał(a):  Nie są dostępni tylko formularz. A jak wypłacić na zwykłe konto? Bo nie widzę wyboru przelewu na konto

Żeby wypłacić środki, to musi najpierw zamienić kryptowalutę na saldo w PLN. Dopiero wtedy na saldzie PLN masz trzy opcje wypłaty - przelew na konto, wypłata w bankomacie, wypłata na poczcie.


BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - rustin - 04-06-2019 18:22

Dzięki, udało się.
Na konto pobrało 10zl prowizji. Każdy przelew tyle kosztuje? Bawiąc się w jakieś programy gdzie zdobywa się trochę kryptowalut 10zl opłaty to praktycznie ten zarobek.


BitBay - Polska giełda kryptowalut - Bitcoin ,Bitcoin Cash, Lisk, Etherum, Litecoin - rustin - 14-06-2019 15:57

Przelałem 10zl i jest w oczekujących już tydzień. O co chodzi?