Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? (/Temat-Jakie-najlepsze-darmowe-konto-bankowe-97232)

Strony: 1 2 3 4 5


Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - rowik888 - 31-08-2014 22:33

Wiele razy na forum spotykałem się z pytaniami: "W jakim banku założyć konto bankowe?", "Gdzie jest darmowe konto?" "Jaki bank wybrać?".

Bardzo często wymienione wyżej pytania przyciągają fale "fachowców", którzy wykazują się niebywałą niewiedzą, nieznajomością tematu i bez zastanowienia podrzucają nazwy banków, w których aktualnie posiadają swoje konta bankowe. Przecież to, co moje jest najlepsze.

Niejednokrotnie pod tego typu pytaniami zgłaszają się użytkownicy, którzy w zamian za otwarcie rachunku z ich polecenia oferują część premii jaką uzyskają za pozyskanie nowego klienta. Jest to najczęściej uczciwy układ i ta grupa użytkowników w przeciwieństwie do poprzedniej wykazała jakiekolwiek zainteresowanie
w tym temacie, co sprawia, że możemy od nich uzyskać odpowiednią pomoc przy zakładaniu nowego konta.
Jednakże polecane przez nich oferty kont bankowych mogą okazać się niezupełnie darmowe.

Dobrym przykładem może być darmowe konto w Volkswagen Bank, w którym wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne jeżeli wypłacana kwota wynosi minimum 400 złotych.

Kolejnym przypadkiem jest bardzo popularny mBank, w którym musimy wykonać w ciągu miesiąca transakcje kartą na odpowiednią kwotę, aby nie płacić za kartę debetową (o ile ją mamy) Smile

To są szczegóły, ale to własnie w nich tkwi diabeł, dlatego uważam, że na dzień dzisiejszy najlepszą opcją jest T-Mobile Usługi Bankowe.



[attachment=2776]

Pozwoliłem sobie zrobić screena ze strony http://www.ekontobankowe.pl , na którym są przedstawione dwa banki oprócz T-Mobile, w których prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne, ale niestety nie posiadają takich opcji jak: darmowych przelewów europejskich, 10 natychmiastowych przelewów
w miesiącu czy tak jak w przypadku Meritum Banku - braku darmowych wypłat za granicami Naszego kraju.

Tak jak mówiłem wcześniej, to są szczególiki, które mogą, ale nie muszą decydować o wyborze banku, bo przecież każdy ma wolną wolę i może wybrać cokolwiek mu się podoba.



Od razu dodam, że nie mam żadnych profitów, zysków za napisanie tego wątku. Po prostu chcę zmniejszyć ilość komentarzy pseudo znawców.
Sam nie jestem jakimś wielkim specjalistą w tej dziedzinie, ale jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać z mojej opinii, pomocy przy zakładaniu nowego konta bankowego to jak najbardziej pomogę Smile


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - dominos - 03-09-2014 20:10

Pomagasz przy zakładaniu konta?


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - rowik888 - 03-09-2014 20:22

(31-08-2014 22:33)rowik888 napisał(a):  jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać z mojej opinii, pomocy przy zakładaniu nowego konta bankowego to jak najbardziej pomogę Smile

Tak.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - dominos - 04-09-2014 20:07

Polecam użytkownika. Wszystko spokojnie wytłumaczył i pomogł załozyc konto.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Sentinel98 - 07-09-2014 20:07

MBank ma dobrą ofertę Wink


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Futers - 07-09-2014 21:09

(07-09-2014 20:07)Sentinel98 napisał(a):  MBank ma dobrą ofertę Wink

Sam polecę konto za 0 w mbanku Lol


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - Fatall - 08-09-2014 07:08

Również mam w mBank'u i polecam Smile


Odp: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - damianus627 - 08-09-2014 09:13

Ja mam darmowe w PKO.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - rowik888 - 08-09-2014 14:38

(07-09-2014 20:07)Sentinel98 napisał(a):  MBank ma dobrą ofertę Wink

(08-09-2014 07:08)Fatall napisał(a):  Również mam w mBank'u i polecam Smile


Czytaliście w ogóle, co napisałem w pierwszym poście czy nabijacie sobie posty?


(07-09-2014 21:09)Futers napisał(a):  Sam polecę konto za 0 w mbanku Lol

(08-09-2014 09:13)damianus627 napisał(a):  Ja mam darmowe w PKO.


Was poproszę o podanie nazw kont.


RE: Jakie najlepsze darmowe konto bankowe? - rowik888 - 17-10-2014 13:18

Zestawienie trzech operatorów komórkowych, które oferują klientom otwarcie konta bankowego link