Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? (/Temat-Czy-da-sie-odzyskac-dezaktywowane-fake-konto-FB-97115)



Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - Hiuston - 30-08-2014 01:28

Cześć, od dawien dawna zastanawiam się czy dałoby radę odzyskać fake konto na FB które zostało dezaktywowane (bo fake :-: ). Chciałbym je odzyskać bo mam tam admina na fanpagu 100k like, a na innym koncie nie dałem rady dać sobie admina, tylko redaktora. No więc przejdźmy do rzeczy ma ktoś może pomysł na przechytrzenie FB i odzyskanie konta? Może posiada ktoś generator dowodów osobistych? (tylko jakiś dobry ;d) Lub coś w tym stylu?


RE: Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - damianus627 - 30-08-2014 01:31

Radze nie kombinowac z fałszowaniem dowodów. Jak się skapną to możesz mieć problemy i to poważne.


RE: Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - Admine - 30-08-2014 15:47

Z tego co tam piszę to nie trzeba koniecznie dowód. Można też jakiś rachunek za prąd czy coś a to łatwiej podrobić Tongue


RE: Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - damianus627 - 30-08-2014 15:51

Nie ma znaczenia co sfalszujesz, kara jest za to taka sama.


Odp: Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - zdzisiu1991 - 30-08-2014 16:06

Photoshop i dowod gotowy

...


RE: Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - Kickster - 30-08-2014 16:08

dowod dowodem ale najwiekszy problem jest mysle w tym ze musi byc tam data Twojego urodzenia, a nie wiem czy pamietasz taka informację, jesli tak to da radę


Odp: Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - zdzisiu1991 - 30-08-2014 16:10

Teraz czesto odrzucaja dowody fotka by sie z konta tez.przydala

...


RE: Czy da sie odzyskać dezaktywowane fake konto FB? - Hiuston - 30-08-2014 16:58

Zawsze ustawiałem date urodzenia swoją Wink Szukałem tych dowodów ale nie mogę znaleźć nic, znalazłem i wysłałem im tylko jeden polski około 2 miesiące temu i nie odpisali (tzn odpisali w takim sensie że mam ocenić nie udzieloną mi odpowiedź) :/