Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chciałem się przedstawić :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Chciałem się przedstawić :) (/Temat-Chcialem-sie-przedstawic-97112)

Strony: 1 2 3


RE: Chciałem się przedstawić :) - SurpriseYT - 30-08-2014 13:41

(30-08-2014 13:22)VoreCC napisał(a):  Mam takie małe pytanie- czy na bajkach da się zarobić? W sensie gdybym zrobił target na dzieci i ich rodziców, założył kanał z kreskówkami w stylu "KidsTV" czy mógłbym na tym zarabiać nie mając praw autorskich?

Oczywiście, że tak!
Musisz mieć na uwadze, że jednak tych praw nie masz do bajekWink ale jesteś tylko małą jednostką na YT, żeby np. Disney się do Ciebie przyczepił.

Nie biore odpowiedzialności za swoje słowa, ale uważaj raczej na:
- zbanowanie kanału
- zbanowanie adsense
- zbanowanie wszystkich podpiętych kanałów do adsense włącznie z adsense

i jak zarobisz to te pieprzone podatki, których nawet sam fiskus nie ma pojęcia jak rozliczyć. U Nas niestety są bardzo duże i trzeba płacić.

Pisz na priv jak masz, więcej pytańSmile


RE: Chciałem się przedstawić :) - Kickster - 30-08-2014 14:35

(30-08-2014 13:41)SurpriseYT napisał(a):  
(30-08-2014 13:22)VoreCC napisał(a):  Mam takie małe pytanie- czy na bajkach da się zarobić? W sensie gdybym zrobił target na dzieci i ich rodziców, założył kanał z kreskówkami w stylu "KidsTV" czy mógłbym na tym zarabiać nie mając praw autorskich?

Oczywiście, że tak!


ja jak probowalem wstawic filmik ktory nie nalezal do mnie, albo zawieral muzykę do ktorej nie mialem praw, to youtube mi przysylal ze przepraszamy ale nie mozesz zarabiac na tym filmie, ze nie usuwali mi go, nie dawali ostrzeżenia, ale nie moglem na nim zarabiać.


RE: Chciałem się przedstawić :) - VoreCC - 30-08-2014 14:47

Ale z tego co wiem jest tak tylko z muzyką, wiem bo miałem kanał 3 miliony wyświetleń z muzyką i nie mogłem na nim zarabiać.


RE: Chciałem się przedstawić :) - Yeahh - 30-08-2014 16:55

To byś musiał promować ten kanał troche chyba że coś popularnego będziesz wrzucał.
No i raczej trzeba mieć prawa autorskie żeby z tego kasa szła jakaś.


RE: Chciałem się przedstawić :) - Mauorycy - 30-08-2014 17:09

Wrzucasz jakieś lekko przerobione filmy? Ściągasz znak wodny czy jak? Zaczynałeś od promowania za pomocą adwords'a?
Gadałem kiedyś z typkiem z USA(poznałem go na BHW), który pobierał filmy np. z liveleaka...wrzucał na yt...płacił za promowanie, a później jak już filmik pojawił się w "popularnych" hajs mu leciał...i to nie mały bo coś koło 500-1000$ dziennie..Później wyprowadził się do Włoch...i kręcił swoje zakupy w tamtejszych sklepach...wstawał rano...szedł do Armaniego, wydawał roczną pensję przeciętnego Polaka i dodawał na swój kanał...
Dawał mi jakieś wskazówki "know how"...założyłem jakieś kanały np. z wypadkami, wpadkami...I nic z tego nie miałem...wydałem z 150 zł na promowanie, dołożyłem trochę wyświetleń itp..a później się wkurwiłem i usunąłem wszystko Big Grin


RE: Chciałem się przedstawić :) - thexamx - 30-08-2014 17:16

o cholera, gratuluje takich zarobkow Big Grin


RE: Chciałem się przedstawić :) - VoreCC - 30-08-2014 17:28

@Mauorycy dlatego najlepiej według mnie skupić się na rozwinięciu kanału a nie poszczególnych filmów. dobry target i mam nadzieję że coś wyciągnę Idea


RE: Chciałem się przedstawić :) - Mauorycy - 30-08-2014 17:59

(30-08-2014 17:28)VoreCC napisał(a):  @Mauorycy dlatego najlepiej według mnie skupić się na rozwinięciu kanału a nie poszczególnych filmów. dobry target i mam nadzieję że coś wyciągnę Idea

W jaki sposób rozwinąć cały kanał?


RE: Chciałem się przedstawić :) - VoreCC - 30-08-2014 18:19

Martwić się bardziej o ilość subów i aktywność ogółem na filmikach podpiętych pod jeden strumyk, a nie np. jeden superwypromowany film ma 500tyś odsłon i to tyle, jednorazowo Lol


Odp: RE: Chciałem się przedstawić :) - xjointmanx - 30-08-2014 18:32

Ładnie lecisz gratulacje