Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chciałem się przedstawić :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Chciałem się przedstawić :) (/Temat-Chcialem-sie-przedstawic-97112)

Strony: 1 2 3


Chciałem się przedstawić :) - SurpriseYT - 29-08-2014 23:32

Witam!

Nazywam się Krzysiek. Mam 24 lata. Zarabiam przez internet od ok. 2 lat. Zarabiam głównie na adsense (youtube).

Forum przeglądam od dłuższego czasu i postanowiłem się ujawnićSmile

Na adsensie zarobiłem kilkaset tysięcy złoty, głównie na przestrzeni 6 miesięcy zeszłego roku. (foto z zarobkami, ale tylko z mojego konta).

Porobiłem konta na moją rodzine, dziewczyne, znajomych i troche nakręciłem pieniążków.

Obecnie zarabiam na miesiąc 5-10 tys zł. Raz lepiej raz gorzej.

Jeżeli macie do mnie jakieś pytania zapraszam na priv i tutaj pod postemSmile

Jeszcze raz CZEŚĆ! Smile
[Obrazek: zarobki_adsense.jpg]


RE: Chciałem się przedstawić :) - Yeahh - 30-08-2014 00:23

Witam na forum Big Grin
Ile średnio masz wyświetleń tygodniowo?


RE: Chciałem się przedstawić :) - SurpriseYT - 30-08-2014 00:27

ok. 500tys. wyświetleń reklam przy CTR 4-6%

mój target tylko tyle procent wyciskaWink


RE: Chciałem się przedstawić :) - Admin - 30-08-2014 10:53

Rozumiem że kanałem się nie pochwalisz?Smile jaka tematyka filmów?


RE: Chciałem się przedstawić :) - Fiku - 30-08-2014 11:37

Siedzisz w polskim jutubie czy robisz bardziej światowe show ? :>


RE: Chciałem się przedstawić :) - xardas1020 - 30-08-2014 11:45

gratuluję zarobków Smile


RE: Chciałem się przedstawić :) - patulsky1337 - 30-08-2014 12:30

Witaj Smile Super zarobki nie ma co Big Grin Tylko pozazdrościć. Zdarza się, że mentorujesz czy wszystko zarabiasz sam bez poleconych?


RE: Chciałem się przedstawić :) - damianus627 - 30-08-2014 12:51

Gratulacje, ładna kasa. Jak możesz to podrzuć linka do kanału bo być może znam twój kanał.


RE: Chciałem się przedstawić :) - SurpriseYT - 30-08-2014 13:13

(30-08-2014 10:53)Admin napisał(a):  Rozumiem że kanałem się nie pochwalisz?Smile jaka tematyka filmów?
(30-08-2014 12:51)damianus627 napisał(a):  Gratulacje, ładna kasa. Jak możesz to podrzuć linka do kanału bo być może znam twój kanał.
Przepraszam, ale nie chce się afiszować moim kanałemSmile
tematyka kanałów to dzieci, matki małych dzieci, przyszłe matki.
Uważam że Ci odbiorcy są najbardziej opłacalni w internecie i najłatwiej do Nich dotrzeć.

Moje duże zarobki też były skierowane do tej grupyWink tylko było dużo kombinowania i nie przespane noceSmile

(30-08-2014 11:37)Fiku napisał(a):  Siedzisz w polskim jutubie czy robisz bardziej światowe show ? :>

Wszystkie kanały jakie mam i miałem prowadziłem po angielsku. Ograniczać się tylko na Polske, która nie jest liczna na świecie to strata czasu.

(30-08-2014 11:45)xardas1020 napisał(a):  gratuluję zarobków Smile

Dziękuje i życze podobnych!

(30-08-2014 12:30)patulsky1337 napisał(a):  Witaj Smile Super zarobki nie ma co Big Grin Tylko pozazdrościć. Zdarza się, że mentorujesz czy wszystko zarabiasz sam bez poleconych?

hmmm....
działam sam bez niczyjej pomocy. Na YT można polecać swój kanał z innego kanału, ale z autopsji wyszło mi to bardzo kiepsko. Nie wiem jakie są algorytmy na YT, ale miałem przypadki że jak nie dotykałem kanału przez długi czas było ok. Kiedy tylko go poleciłem na drugi dzień był blokowany na wszelakie sposoby.


RE: Chciałem się przedstawić :) - VoreCC - 30-08-2014 13:22

Mam takie małe pytanie- czy na bajkach da się zarobić? W sensie gdybym zrobił target na dzieci i ich rodziców, założył kanał z kreskówkami w stylu "KidsTV" czy mógłbym na tym zarabiać nie mając praw autorskich?