Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie (/Temat-Klub-Samograj-Polski-projekt-Zarabianie-w-Internecie-97023)

Strony: 1 2


Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - izipekdezakt - 28-08-2014 14:49

Witajcie

Powstał nowy Polski projekt do zarabiania online Klub Samograj który może przynieść niezłe zarobki pasywne.

Jest on raczej dla Tych nie mających problemów z zapraszaniem ludzi.
Gdyż aby tam zarabiać trzeba się na początku trochę napracować, no jak wszędzie chyba Smile

Najlepiej znaleźć sobie z 6 osób i pomagać swoim Partnerom aby też mieli struktury, wtedy najszybciej można się tam dorobić pokaźnych zarobków pasywnych.
Na webinarze mówią, że w taki sposób można po 3-4 miesiącach zarabiać na rękę 8-10.000 złotych... i coraz więcej.

Klub Samograj jest teraz tłumaczony na inne języki i za jakiś czas ma wejść też na świat.

Wstawiam tu nagranie z webinaru Samograja, bo tam jest nalepiej wytłumaczone na czym polega zarabianie z klubem Samograj.





A jak komuś się spodoba Samograj to tutaj linki do rejestracji:
Czysty link www.samograj.pl
Mój reflink www.samograj.pl/?ref=izipek

Na stronie w zakładce ,,Kalendarz,, znajdziecie terminy i link do webinarów oraz spotkań w różnych miastach w Polsce.

Pozdrawiam Smile


RE: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - Hybrid1990 - 28-08-2014 14:53

ić stont z tym


Odp: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - Lami - 28-08-2014 14:55

Hybrid, do szkoły.


RE: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - izipekdezakt - 28-08-2014 15:32

(28-08-2014 14:53)Hybrid1990 napisał(a):  ić stont z tym

O co Ci chodzi?


RE: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - Hybrid1990 - 28-08-2014 16:06

o dolary cioci Słodzi

o to żebyś nie szukała tu jeleni i nie daj boże jakiegoś znalazła


RE: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - izipekdezakt - 28-08-2014 16:14

No teraz rozumie dlaczego masz tyle nabitych wpisów. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to latasz po forum i krytykujesz rzeczy o których nie masz pojęcia. No cóż. Życie.
Jest czysty link, nikt nie musi się u mnie rejestrować człowieku.
A czy biznes jest dobry czy nie, to ludzie z doświadczeniem już będą wiedzieć po oglądnięciu webinaru.
Po za tym, jest to forum o zarabianiu, tu prezentuje się różne firmy.
Jak Ci nie pasuje forum, to możesz Ty sobie stąd iść.


RE: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - Hybrid1990 - 28-08-2014 16:57

(28-08-2014 16:14)izipek napisał(a):  No teraz rozumie dlaczego masz tyle nabitych wpisów. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to latasz po forum i krytykujesz rzeczy o których nie masz pojęcia. No cóż. Życie.
to źle rozumiesz, wskaż mi chociaż jedną moją wypowiedź gdzie wg. ciebie coś skrytykowałem nie mając o tym pojęcia. Miłego szukania. Zamiast to sprawdzić piszesz głupoty.
(28-08-2014 16:14)izipek napisał(a):  Jest czysty link, nikt nie musi się u mnie rejestrować człowieku.
A czy biznes jest dobry czy nie, to ludzie z doświadczeniem już będą wiedzieć po oglądnięciu webinaru.
ale kiedy mi nie chodzi o twój link ale w ogóle żeby nie dać się na to namówić
a ludzie z doświadczeniem oglądają mlm-owskie filmidła tylko po to żeby się pośmiać bo wiedzą że to gowno i szkoda czasu na to

(28-08-2014 16:14)izipek napisał(a):  Po za tym, jest to forum o zarabianiu, tu prezentuje się różne firmy.
Jak Ci nie pasuje forum, to możesz Ty sobie stąd iść.

wiem o tym i nie mam z tym najmniejszego problemu, wszystko mi pasuje - to ty jesteś hipokrytką - jest to forum a więc prezentuje się różne opinie, jak ci nie pasują negatywne to może nic nie pisz.


RE: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - izipekdezakt - 28-08-2014 17:03

Ok, nie będą z Tobą dyskutować bo szkoda mi mojego czasu na takie coś.
P.S. zgłosiłam administracji że mnie obrażasz określając ,,hipokrytką,, mam nadzieję że się tym zajmą.


Odp: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - Lami - 28-08-2014 17:32

Nie pisz z burakiem, to taki jasz forumowy "cwaniaczek" z sianem w butach Big Grin


RE: Klub Samograj - Polski projekt - Zarabianie w Internecie - xardas1020 - 28-08-2014 17:33

@hybrid niestety wiele osób czerpnie wielkie pieniądze z mln i tak było, jest i będzie, że wciągnięta w sferę mln osoba która jest bardzo nisko chodzi i szuka kogoś kogo w to wciągnie by zarobić i znajdzie Smile
na tym forum o zarabianiu może tłumów nie pozyska ale dobre i kilka osób które uwierzą w rzeczy o których się fizjonomom nie śniło np. syropy na wszystko a co jest na wszystko to jest do niczego beka i tak dalej i tak dalej
pamiętaj, że i placebo chodź jest np zwykłą wodą leczy ludzi bo wierzą w działanie leku którego i tak nieotrzymują Smile


dodatkowo mogłeś kulturalniej to napisać by zabrała swoje mln-owskie zabawki i opuściła forum zarabiam.com

(28-08-2014 17:32)Lami napisał(a):  Nie pisz z burakiem, to taki jasz forumowy "cwaniaczek" z sianem w butach Big Grin

lami skończ szczekać, już od poniedziałku gimbusie do szkoły wracasz a od wtorku maskotką dla kolegów ponownie będziesz więc przygotuj się na to psychicznie