Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” (/Temat-Nowy-przekret-SMS-owy-%E2%80%9CMoje-dziecko-wpisalo-zly-numer-telefonu%E2%80%9D-97000)

Strony: 1 2


Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - Nortix - 28-08-2014 03:06

Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu”
Szperając z nudów po necie natknąłem się na dość ciekawy artykuł jak to wydymać kogoś na suba. Wakacje się kończą a pomysłów ludziom nie brakuje Lol a nasi ernerzy nie próżnują i wciąż próbują od ludzi wycyckać 9.5zl czy tam 3.5zl (chyba teraz takie są stawki). Co sądzicie o nowym sposobie zarabiania na subach? Może w końcu skończy się ten nie miłosierny spam na FB..... Teraz będzie sms spam beka
Ludzie wciąż mnie zaskakują.
______
Cytat:Źródło ukryty link: http://niebezpiecznik.pl/post/nowy-przekret-sms-owy-moje-dziecko-wpisalo-zly-numer-telefonu/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+niebezpiecznik+%28Niebezpiecznik.pl%29



RE: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - Kickster - 28-08-2014 03:55

serio ktoś się na to nabiera ? xD


RE: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - Miciu - 28-08-2014 07:45

Jak widzisz, tak Smile

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


RE: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - damianus627 - 28-08-2014 10:07

Ja mam zablokowane wszystkie premium na moim numerze. Na resztę moich kart (2000 numerów) mogą wysyłać. Jerk
Dlatego radze wam zablokować premium, albo z takim niechcianym SMS, iść na policje.


RE: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - Damkofr - 28-08-2014 10:21

Ja bym nie odesłał nawet jak nie wiedziałbym co to suby ale masa ludzi odeśle zwłaszcza tych 20+ lat.


RE: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - Radiant - 28-08-2014 10:53

Bardzo słabo przemyślane.

W wiadomości zwrotnej oprócz PINu jest zawarta informacja odnośnie aktywacji usługi subskrypcyjnej oraz jej kosztach, także skuteczność całego procederu jest raczej mizerna.


RE: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - konrad123456789 - 28-08-2014 10:55

A co jeśli trafi na policjanta ?Idea


RE: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - damianus627 - 28-08-2014 10:58

Jak by trafił na takiego dobrze obeznanego to pewnie by miał problem. Równie dobrze może trafić na sędziego, prokuratora, adwokata.


Odp: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - Nortix - 28-08-2014 15:23

Ja tam mam "beke" z tej osoby... zobaczymy czy sie na tym przejedzieBig Grin
Zastanawiam sie czy "autor" pomysly nalezy do spolecznosci ZC.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Nowy przekręt SMS-owy? “Moje dziecko wpisało zły numer telefonu” - barteek_93 - 29-08-2014 11:44

Dostałem wczoraj takiego smsa Big Grin
Cytat:Witam. Na wstępie przepraszam za kłopot ale przy rejestracji w serwisie internetowym przez moją nieuwagę moje dziecko wpisało zły numer telefonu i sms dotyczący rejestracji zamiast do nas został wysłany na Pana/Pani numer. Jeśli dotarł lub dopiero dojdzie to czy jest możliwość odesłania mi treści tego SMSa pod mój numer? Jeżeli nie sprawi to kłopotu będę bardzo wdzięczna za pomoc, z góry dziękuje. Ewa.