Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomocy (/Temat-Pomocy-969)

Strony: 1 2


Pomocy - lokarz - 17-01-2010 17:11

Sorry że w tym temacie ale mam problem podoba mi sie dziewczyna z klasy mam 12 lat i nie wiem co robić . Wczoraj miałem choinkę w szkole i z nią może ze 100 razy tańczyłem. Bardzo mi sie podoba i ma na imie pati . Chiał bym ją jakoś poderwać ale nie wiem jak.Proszę o odpowiedzi i Adnima i innych użytkowników o nie przenoszenie tematu gdzieś indziej z góry dziękuje.


RE: Pomocy - Alcor - 17-01-2010 17:13

Po pierwsze nie ten dział, a po drugie no comment. :x


RE: Pomocy - Mrowa91 - 17-01-2010 17:13

przeniesc do offtopa ;/


RE: Pomocy - Isoshi - 17-01-2010 17:16

Poproś o GG, wybij gdzieś z nią, porozmawiaj przez telefon. Niedługo są walentynki więc ją gdzieś zaproś.


RE: Pomocy - lokarz - 17-01-2010 17:19

chyba wpadłem na pomył może lockerz mi w tym pomoże jest taka rzecz na lockerz Best Friend Wing Necklace Double Chain - Gunmetal może to jej dam i sprubuje coś jeszcze myśleś prosze o wasze odpowiedzie


RE: Pomocy - Szymik - 17-01-2010 17:21

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​??????????????????


RE: Pomocy - mikolaj90 - 17-01-2010 17:24

Hahahaha xD


No wiesz... Od tego fora nie służą. Każdy ma swój gust Big Grin


RE: Pomocy - Qrinq - 17-01-2010 17:30

God damn Tongue macie problemy ... ^^
Ale skoro juz rozwiazujecie problemy innych na forum to i ja przedtawie moj Big Grin
Sesje mam juz drugi tydzien !!Tongue co zrobic ?! Big Grin


RE: Pomocy - lokarz - 17-01-2010 17:39

uciec xD a ja co mam zrobić


RE: Pomocy - Gumowy - 17-01-2010 17:43

Idź spytaj na samosia.pl ;p Daj jej jakiegoś kwiatka czy cuś Big Grin Albo jej powiedz co do niej czujesz ^^