Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Korneliusza :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Korneliusza :) (/Temat-Typy-Korneliusza-96769)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Typy Korneliusza :) - haha40027 - 27-08-2014 16:09

Obserwuję, fajnie byłoby jakbyś zagrane typy w postach później edytował na jakieś kolorki jak wejdzie/nie wejdzie Smile

Może i ja bym się skusił na współpracę, jednak na razie funduszy brak Smile


RE: Typy Korneliusza :) - SHB - 27-08-2014 20:33

ja dzisiaj tez zagrałem Smile


RE: Typy Korneliusza :) - Korneliusz122 - 27-08-2014 21:20

Od jutra będę podawał wszystkie typy w 1 poście kolejno od najbardziej pewnego do najmniej moim zdaniem i potem rozliczał je kolorując na odpowiednie kolorki Smile Cieszę się że ktoś gra ze mną, nawet jeśli to kilka osób Smile Zachęcam do zakładania kont na bet365 bo naprawdę to buk z najlepszą ofertą i to z typów niedostępnych na innych polskich bukach zarabiam najwięcej Smile Zapraszam do współpracy ze mną, również na takiej zasadzie jak z rafilbn czyli 5% od wypracowanych zysków płatna co tydzień na konto skrill, oferuje zarządzanie czyimś budżetem i codzienne podawanie typów aby w rozrachunku miesięcznym wyjść na duży plus. Zainteresowani pisać na GG albo PW
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć uzasadnienia moich typów to proszę również napisać do mnie, oczywiście mogę przesłać tzw. analizy Wink

No dzisiaj notuje niestety minimalny bo minimalny ale jednak -
Idę spać z myślą że jutro będzie lepiej Smile
Do 13 powinny się jutro pojawić moje typy u w tym temacie w 1 poście kolejno od najbardziej pewnego do najmniej moim zdaniem Wink


RE: Typy Korneliusza :) - Korneliusz122 - 28-08-2014 09:26

Typy na dzisiaj, od najbardziej pewnego do najmniej moim zdaniem:
1. Omonia Nikozja v Dinamo Moskwa Over 9 Rr 5/10
2. Sparta Praga v Zwolle Over 10 Rr 5/10
3. Legia - 1.5 4/10
4. Remis lub dinamo 3/10
5. Zimbru lub remis 2/10

Dopisałem stawkowanie w jednostkach, żebyście mniej więcej wiedzieli jak traktuje poszczególne typy Smile

Powodzenia !


RE: Typy Korneliusza :) - Sony_ - 28-08-2014 09:34

Legia -1,5 znaczy, że poniżej 1,5 bramki, czy że wygra przynajmniej dwoma golami?


RE: Typy Korneliusza :) - Korneliusz122 - 28-08-2014 10:35

(28-08-2014 09:34)Sony_ napisał(a):  Legia -1,5 znaczy, że poniżej 1,5 bramki, czy że wygra przynajmniej dwoma golami?

To drugie Smile
Jakbym stawiał poniżej 1.5 to napisałbym po prostu poniżej 1.5 albo under 1.5 Smile


RE: Typy Korneliusza :) - Melex - 28-08-2014 11:32

Pokaz czy postawiles te mecze, bo jestem ciekaw.


RE: Typy Korneliusza :) - Korneliusz122 - 28-08-2014 17:23

3 osoby z forum już ze mną współpracują na zasadzie 5% od wypracowanych zysków płatna co tydzień na konto skril lw zamian zarządzam czyimś budżetem i codzienne podaje typy oraz stawki jakie mają grać aby w rozrachunku miesięcznym wyjść na plus Smile
Zapraszam do współpracy!


RE: Typy Korneliusza :) - Korneliusz122 - 28-08-2014 19:07

No i 1, najpewniejszy wchodzi a 2 moich podopiecznych też się cieszy bo single, które dla nich przygotowałem również weszły Wink


RE: Typy Korneliusza :) - Korneliusz122 - 28-08-2014 21:27

Spartę w porę zamknąłem i za te pieniądze wygrałem tak jakby mi typ wszedł Smile
Nawet licząc Spartę jako -, notuje dzisiaj spory + Smile
Dobrej nocy, jutro do 12 powinny się pojawić typy Smile