Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts, problem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts, problem. (/Temat-PaidVerts-problem-96729)

Strony: 1 2


PaidVerts, problem. - MistGun - 24-08-2014 13:06

Witam. Mam od kilku dni pewien problem, polega on na tym że codziennie zabierają mi punkty BAP za gównoreklamy... I jak to wyłączyć? Bo zarabiam 200 BAP, i zabierają 300... Za odpowiedź reput.

P.S Pytałem się wcześniej lecz nie uzyskałem odpowiedzi, dlatego założyłem temat.

Pozdrawiam.


RE: PaidVerts, problem. - xardas1020 - 24-08-2014 13:40

jak byś czytał dokładnie a nie między wierszami to widziałbyś odpowiedź !!!!!


powtórzę więc :


NIE DA SIĘ TEGO WYŁĄCZYĆ


RE: PaidVerts, problem. - Punter - 24-08-2014 13:48

(24-08-2014 13:06)MistGun napisał(a):  Witam. Mam od kilku dni pewien problem, polega on na tym że codziennie zabierają mi punkty BAP za gównoreklamy... I jak to wyłączyć? Bo zarabiam 200 BAP, i zabierają 300... Za odpowiedź reput.

P.S Pytałem się wcześniej lecz nie uzyskałem odpowiedzi, dlatego założyłem temat.

Pozdrawiam.

Już Ci odpowiadałem na to pytanie w moim temacie. Nie da się tego wyłączyć. Tak funkcjonuje PV, dostajesz reklamę o jakieś wartości i automatycznie odejmowane jest BAP proporcjonalnie do wartości reklamy.


RE: PaidVerts, problem. - xardas1020 - 24-08-2014 13:52

(24-08-2014 13:48)Punter napisał(a):  
(24-08-2014 13:06)MistGun napisał(a):  Witam. Mam od kilku dni pewien problem, polega on na tym że codziennie zabierają mi punkty BAP za gównoreklamy... I jak to wyłączyć? Bo zarabiam 200 BAP, i zabierają 300... Za odpowiedź reput.

P.S Pytałem się wcześniej lecz nie uzyskałem odpowiedzi, dlatego założyłem temat.

Pozdrawiam.

Już Ci odpowiadałem na to pytanie w moim temacie. Nie da się tego wyłączyć. Tak funkcjonuje PV, dostajesz reklamę o jakieś wartości i automatycznie odejmowane jest BAP proporcjonalnie do wartości reklamy.

Punter chociaż tak myślę teraz i da się w sumie to wyłączyć Big Grin
wyjść z pv raz na zawsze i więcej tam nie wracać beka


RE: PaidVerts, problem. - Punter - 24-08-2014 13:58

Hahaha, no to jedyne rozsądne wyjście, dla tych którzy mają z tym problem Big Grin


RE: PaidVerts, problem. - dzemba - 24-08-2014 14:02

Chciałem ci wcześniej pomóc z paidverts @MistGun to powiedziałeś, że żadnej pomocy nie potrzebujesz i sam ogarniesz... właśnie widzę jak ci idzie XD

I da się zatrzymać reklamy, ale wszytkie na raz więc BAP też nie zarobisz Big Grin

PS. Jesteś trochę nie ogarnięty, ja bez wpłat wyciągam do 2k-25k BAP dziennie XD


RE: PaidVerts, problem. - xardas1020 - 24-08-2014 14:03

(24-08-2014 13:58)Punter napisał(a):  Hahaha, no to jedyne rozsądne wyjście, dla tych którzy mają z tym problem Big Grin

taka już nasza mentalność w większości narodu : wąż w kieszeni, nic nie wyłożyć/zainwestować i bez wkładu własnego od razu co najmniej po kilkaset $ mieć miesięcznie


RE: PaidVerts, problem. - dzemba - 24-08-2014 14:08

Ale najzabawniejsze jest to, że tu się naprawdę da bez wpłat wyciągnąć niezłe kwoty (dla mnie kilkanaście zł to nieźle), zależy od uporu. Chłopak nawet nie może skapnąć, że przecież za te "gówno reklamy" ma $$$, a za chajs kupi kampanie które dadzą mu BAP....


RE: PaidVerts, problem. - Punter - 24-08-2014 14:11

Cóż, nic na to nie poradzimy. Jak ktoś boi się inwestować Big Grin Złota zasada mówi, inwestuj tyle ile nie szkoda Ci stracić Wink


RE: PaidVerts, problem. - xardas1020 - 24-08-2014 14:15

(24-08-2014 14:08)dzemba napisał(a):  Ale najzabawniejsze jest to, że tu się naprawdę da bez wpłat wyciągnąć niezłe kwoty (dla mnie kilkanaście zł to nieźle), zależy od uporu. Chłopak nawet nie może skapnąć, że przecież za te "gówno reklamy" ma $$$, a za chajs kupi kampanie które dadzą mu BAP....

nie poradzisz
albo błądzi jak dziecko we mgle z powodu wieku i nie dorósł do zarobku w taki sposób, albo wiek jest a nie idzie w parze z rozwojem intelektualnym i stąd brak skapnięcia się o co chodzi