Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BOT] Mail Bot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [BOT] Mail Bot (/Temat-BOT-Mail-Bot-96631)



[BOT] Mail Bot - TechByte - 23-08-2014 10:50

Witam, chciałbym wam zaprezentować bota do spamowania na maila. W programie dodajecie swoją liste kont (domyślnie jest to poczta o2, ale w programie jest opcja, aby korzystać z dowolnej poczty), dodajecie odbiorców, ustalacie wiadomość i bot będzie wysyłał wiadomości z każdego konta do wszystkich odbiorców. Dodatkowo można ustawić wcześniejszą zmiane konta.

W razie pytań piszcie na GG: 4603727 lub PW
Zdjęcie bota: Link

Przewidywana cena bota to 60zł

Istnieje także wersja testowa na jeden dzień: Download

W launcherze proszę nacisnąć: "Testuj"


RE: [BOT] Mail Bot - Panix - 23-08-2014 13:26

TechByte jak mozesz to usun wiadomosci z priv


RE: [BOT] Mail Bot - TechByte - 23-08-2014 15:19

Ok, możesz już pisać;p


RE: [BOT] Mail Bot - Layzus - 25-08-2014 03:14

spamu nikt nie czyta


RE: [BOT] Mail Bot - Rafiks1992 - 25-08-2014 07:37

no to juz wiem kto wysyla do mnie codziennie po 50 wiadomosci email... dzieki ziomek za spam ktorego nie da sie odsubskrybowac.


jakbys mogl to usun ze swojej listy ten email [email protected]. ah i jeszcze jedno ten bot to super sprawa ale minusem jest to ze spamujesz po tyle wiadomosci dziennie. dziekuje


RE: [BOT] Mail Bot - PaulRcootiC - 25-08-2014 08:53

a moglbys powiedziec jak ustawic na dowolna poczte ?


RE: [BOT] Mail Bot - TechByte - 25-08-2014 08:56

(25-08-2014 07:37)Rafiks1992 napisał(a):  no to juz wiem kto wysyla do mnie codziennie po 50 wiadomosci email... dzieki ziomek za spam ktorego nie da sie odsubskrybowac.


jakbys mogl to usun ze swojej listy ten email [email protected]. ah i jeszcze jedno ten bot to super sprawa ale minusem jest to ze spamujesz po tyle wiadomosci dziennie. dziekuje

Ja niczym, nikomu nie spamuje, ale napewno twój email się komuś przyda

(25-08-2014 08:53)PaulRcootiC napisał(a):  a moglbys powiedziec jak ustawic na dowolna poczte ?

Musisz ustawić odpowiedni dla twojej poczty "Host" i "Port" dla poczty wychodzącej. Jakbyś miał problem, to napisz mi na PW z jakiej poczty chcesz korzystać to ci powiem co i jak.


[BOT] Mail Bot - Hybrid1990 - 03-09-2019 10:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.