Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▶ 24option ◀ - najlepszy broker opcji na rynku światowym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: ▶ 24option ◀ - najlepszy broker opcji na rynku światowym (/Temat-%E2%96%B6-24option-%E2%97%80-najlepszy-broker-opcji-na-rynku-swiatowym-96563)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 29-09-2014 11:50

Ja to zawsze robię tak, by pozbyć się niepotrzebnych telefonów od brokerów w których nie ma przedstawicieli polskich, mówię cały czas po polsku aż do skutku, gdy się pożegnają i rozłączą. Potem telefonów już brak Lol

Co do maili, to niestety jest to nachalne, ale to już w każdej dziedzinie internetu to jest, więc trzeba się przyzwyczajać Wink


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - sbgorka - 03-10-2014 19:18

Dzisiaj gralem na platformie i zauwazylem, ze rowniez mozna zamknac opcje przed czasem ale nie pozniej niz na 5 min przed koncem, ta opcja jest dostepna dla kazdego wariantu czy tylko high/low? Ktos wie?


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 06-10-2014 17:43

Z tego co wiem, to tylko dla opcji high/low.


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - bart07 - 14-10-2014 15:35

Nie zgadzam się z Kolegą.

Przy opcji no touch i one touch też można wcześniej zamknąć pozycję na 24option.

Z prawie przegranej pozycji ocaliłem z 20%.

Przy high zamknąłem dziś ze 106% wartością, a szkoda bo jak bym wytrzymał napięcie to bym wygrał jeszcze z 80€.


Dopiero od niedawna wierzę, że są tu elementy psychologii...


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 15-10-2014 13:51

Tak, rzeczywiście masz rację - aż tak bardzo opcją wcześniejszego zamykania opcji nie interesowałem się Smile


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - bart07 - 16-10-2014 13:53

Z tego co widzę w dzienniku, to ciągle jesteś na plusie, więc na Twoim miejscu też bym sobie nie zaprzątał tym głowy Tongue

Zwłaszcza, że jak mam okazję zamknąć na plusie, to ciężko mi się nie pokusić o takowe działanie.

Poza tym chyba u Ciebie na BDswiss chyba nie ma one touch i no touch.


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 20-10-2014 00:05

(16-10-2014 13:53)bart07 napisał(a):  Z tego co widzę w dzienniku, to ciągle jesteś na plusie, więc na Twoim miejscu też bym sobie nie zaprzątał tym głowy Tongue

Zwłaszcza, że jak mam okazję zamknąć na plusie, to ciężko mi się nie pokusić o takowe działanie.

Poza tym chyba u Ciebie na BDswiss chyba nie ma one touch i no touch.

Chwilowo nie narzekam na straty. Co do BDSwiss to jest taka opcja: https://www.bdswiss.com/pl/pages/127/how-to-trade-one-touch-options

Ale w nocy nie jest ona aktywna i w sumie jeszcze z niej nie korzystałem Tongue


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 27-10-2014 15:23

Broker 24option rozdaje bilety na mecz Ligi Mistrzów pomiędzy FC Juventusem - Olympiacos. SZCZEGÓŁY

[Obrazek: EN_Juventus-HP_slide-Banner1.jpg]


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - bart07 - 29-10-2014 13:22

Szkoda, że na pingpongowe mecze biletów nie rozdają, to bym się wybrał Big Grin


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 03-11-2014 23:33

Chyba żaden broker opcji nie został jeszcze sponsorem zawodników od pingponga Big Grin Jak na razie i tak przoduje piłka nożna, a w szczególności europejskie drużyny.