Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▶ 24option ◀ - najlepszy broker opcji na rynku światowym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: ▶ 24option ◀ - najlepszy broker opcji na rynku światowym (/Temat-%E2%96%B6-24option-%E2%97%80-najlepszy-broker-opcji-na-rynku-swiatowym-96563)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - seoeo - 17-09-2014 12:58

Ja słyszałem ogólnie że, bardzo zawyżają albo zaniżają kurs z exbino ( mówię tu o momencie zamknięcia pozycji). Jedym słowem oszustwo na bardzo wysoką skalę. Dodam że, w momencie dużych ruchów cen różnica jak zachodzi to nawet 50 -100 pips ( to jest śmiech na sali)


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - sbgorka - 17-09-2014 13:01

Ktos ma jeszcze jakies doswiadczenia z 24option? zweryfikowalem u nich dokumenty i chce wplacic depozyt.


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 17-09-2014 13:09

(17-09-2014 12:58)seoeo napisał(a):  Ja słyszałem ogólnie że, bardzo zawyżają albo zaniżają kurs z exbino ( mówię tu o momencie zamknięcia pozycji). Jedym słowem oszustwo na bardzo wysoką skalę. Dodam że, w momencie dużych ruchów cen różnica jak zachodzi to nawet 50 -100 pips ( to jest śmiech na sali)


Czegoś tu nie rozumiem, chodzi Tobie w końcu o eXbino, czy 24option?


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - sbgorka - 17-09-2014 13:25

MLM moze Ty mi powiedz jak np. sie ma 24option do MT4, bo widac roznice w cenie.


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 17-09-2014 20:37

Ogólnie to radzę korzystać z wykresów na MT4, dlatego przypominam że warto posiadać te narzędzie. Wykresy u brokerów nie zawsze działają tak jak powinny, nawet jak widać u tych najlepszych. Jednak to ma znaczenie, gdy korzystasz z opcji sekundowych albo 5 minutowych, wtedy lepiej korzystać z wykresów u brokerów, a jak inne dłuższe opcje to już z MT4 Wink


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - sbgorka - 17-09-2014 21:29

Z 5 min rzadko korzystam, pytalem bo, nie ukrywamSmile, zalogowalem sie do kilku brokerow i kazdy ma inne roznice. Z MT4 korzystam na stale i na nim sie opieram. Tylko szukam brokera, ktory bedzie mial roznice stala. 24option wydaje mi sie solidnym brokerem ale widze, ze malo kto pisze o nim. Dopiero MLM ruszyl watekSmile


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 19-09-2014 14:02

Zawsze będą różnice pomiędzy brokerami a MT4, więc jeśli Ci się uda znaleźć takiego brokera, który ma wszystkie identyczne dane takie jak w MT4, to będziesz miał farta Wink

Co do 24option, to jest liderem na rynku europejskim, ale także ma potencjał na ogólnoświatowym rynku. Może teraz ludzie się do niego przekonają, pomimo że mają dość duży depozyt. Sam mam w planach wkrótce do nich przejść Smile


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - Comparic - 22-09-2014 12:12

24option jest jednym z największych. Ale to nie oznacza, że nie unika czasami "kreatywnego prowadzenia ceny" Wink Rzeczywista cena potrafi się czasami porządnie rozjechać w porównaniu z tym co pokazuje broker


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - sbgorka - 22-09-2014 12:17

Widze, ze broker nie do konca w porzadku. W takim razie, ktorego polecacie?


RE: 24option - najlepszy broker na rynku światowym - MaLiN - 22-09-2014 21:59

U każdego brokera zauważysz takie różnice Smile 24option jest świetnym wyborem, ale może zainteresuję Cię Anyoption = http://www.binary24.pl/pl/top/any_option ?