Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) (/Temat-Kopalnia-zlota-Broofie-go-SUB-SMS-96495)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kopalnia złota Broofie`go - poduszka12 - 22-08-2014 09:33

No to ładnie, myślałem że koło 2k zł Big Grin
Pustak pod facebook, czy ogólnie gdzieś indziej promujesz?


RE: Kopalnia złota Broofie`go - broofie - 22-08-2014 09:52

(22-08-2014 09:33)poduszka12 napisał(a):  No to ładnie, myślałem że koło 2k zł Big Grin
Pustak pod facebook, czy ogólnie gdzieś indziej promujesz?
Promuje, a raczej spamuje wszedzie gdzie sie da. Mam swoje obadane strony na ktorych mam najwiecej wejsc, mam nadzieje, ze nic sie nie posypie Smile
Dzień drugi czas zacząć:
[Obrazek: dowod.jpg]


RE: Kopalnia złota Broofie`go - broofie - 22-08-2014 16:13

Tak prezentują się wyniki na dzien dzisiejszy, cel osiagniety Huh
Bede wrzucac ogolne statystyki abyscie mogli sobie porownac dzien dzisiejszy z poprzednimi dniami.



[Obrazek: asd.jpg]


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - notentego - 22-08-2014 19:26

Jaka jest tematyka tych stron?


Odp: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 22-08-2014 19:46

Tematyka = nisza (przynajmniej dla mnie). Cokolwiek bym nie powiedzial o swoim PP to ujawnie swoja nisze :/ przez to tez dziennik moze wydawac sie nudny, ale mysle, ze niedlugo pojawia sie tutaj duze kwoty Smile konkurencja w tej niszy to dla mnie spory cios.

Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - dziam - 22-08-2014 19:49

Widzę, że przez pierwsze dwa dni też było krucho. Wejść brak, leadów brak. Może jest jeszcze szansa dla mnie Xpokerface
Mogę wiedzieć w jaki sposób promujesz programy partnerskie? Spamujesz jak dziki po grupach czy coś innego? Smile

Będę zaglądał.


Odp: RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 22-08-2014 20:03

(22-08-2014 19:49)dziam napisał(a):  Widzę, że przez pierwsze dwa dni też było krucho. Wejść brak, leadów brak. Może jest jeszcze szansa dla mnie Xpokerface
Mogę wiedzieć w jaki sposób promujesz programy partnerskie? Spamujesz jak dziki po grupach czy coś innego? Smile

Będę zaglądał.

Pierwsze dwa dni to w ogole sie tym na powaznie nie interesowalem. Dopiero trzeciego dnia zapalila mi sie lampka w glowie i wymyslilem fajna nisze.
Opieram sie tylko i wylacznie na spamie, zasypuje wszystko co jest wystawione publiczne; fora, czaty, strony. Ogolnie dzialam dynamicznie zeby interes sie krecil jak najlepiej Jerk2


Kolejny lead zawital na moim koncie, juz 11.
Dziwnie ta eforsa dziala, leady wpadaja w jak najmniej oczekiwanym momencie ; p



Tapniete z telefonu


RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 23-08-2014 11:04

Kolejny dzien minal, mysle, ze jak najbardziej udany.
22.08.2014
[Obrazek: dowod.jpg]

Cel: 115zł/50zł



RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - smagalaz - 23-08-2014 14:44

Nieźle lecisz, powodzenia Smile


Odp: RE: Kopalnia złota Broofie`go (SUB SMS) - broofie - 23-08-2014 15:36

(23-08-2014 14:44)smagalaz napisał(a):  Nieźle lecisz, powodzenia Smile
Dzieki.

Chcialbym poinformowac, ze nie udzielam informacji nt tresci mojej oferty ani miejsc w ktorych je promuje na PM. Jezeli masz pytanie, zadaj je pod tematem Smile

Tapniete z telefonu