Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? (/Temat-Miniporadnik-Jak-szybko-zrobic-mocno-polajkowany-FP-96494)



[Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - zetfredix - 21-08-2014 19:02

Jakiś czas temu potrzebowałem na szybko FP ze sporą ilością lajków. Wpadłem na pomysł, który się sprawdził.

Oto co i jak.

Poszukaj na fejsie mocno lajkowanych FP znanych osobistości. Mogą przydać się raporty popularności z tej strony:

Kod:
http://www.sotrender.pl/fanpage-trends

Pozapisuj sobie nazwy i koniecznie adresy fanpage (np. https://facebook.com/adresik).

I teraz załóż fanpage znanej osoby tzw. "fanpage fanowski". Dodaj nazwę niestandardową bardzo podobną do tej zapisanej, czyli dla naszego przykładu może to być https://facebook.com/aadresik.

Od teraz dodawaj na tym fanpage te same posty co na oryginale znanej osoby, może także dodawać jej zdjęcia z instragrama (które nie są opublikowane na fejsie) i wpisy z twittera. Dodawaj także zdjęcia fanów z daną osobą (często oznaczane hasztagami np. #adresik). Dodawaj wpisy, które mogą się podobać fanom (nic negatywnego, żadnych plotek). Oczywiście zdjęcie profilowe, zdjęcie tła także kopiujesz z oryginalnego FP.

Następny krok to rozpromowanie takiego FP poprzez pisanie z niego pozytywnych komentarzy na oryginalnym FP. Możecie także użyć triku psychologicznego i zacząć komentarz negatywnie np. NIENAWIDZĘ ADRESIK... żartowałem KOFFAM GO; ogólnie chodzi o to, żeby ludzie Was widzieli, lajkowali Wasze komenty. Jak trochę się popokazujecie na oryginalnym FP możecie w komentach zapraszać osoby, żeby polajkowały profil fanów adresika i dodawały w komentarzach swoje zdjęcia zrobione z nim.

Drugi krok to komenty na innych portalach, gdzie ta osoba ma swoje materiały (insta, twitter, youtube) i to samo, pozytywne komenty i zachęcanie do dzielenia się przemyśleniami o osobie z oryginalnego FP.

Mniej więcej w tydzień takim sposobem zbieramy sobie 2k lojalnych lajków i średnią 50-100 lajków pod komentarzami. Dzięki temu mamy jakieś podstawy do budowania większych FP.


RE: [Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - Madara Uchiha - 25-08-2014 10:42

fajny pomysł aczkolwiek ja nabijam inaczej, zakładam fanpage czegoś co mnie interesuje, założyłem fanpage naruto, wrzucam tylko same zdjęcia żadnych innych cudów na fp na razie. Aby zdobyć lajki piszę na inne fanpage o podobnej tematyce "please share me for 10 minutes" co godzinę tak na około 15 - 20 fp zajmuję to chwilkę tylko co godzinę trzeba pisać żeby blokady na pisanie nie dostać, mam fanpaga 3 dni i mam 1500 lajków z tym że 1 i 2 dnia zbanowali mnie na pisanie pewnie miałbym już więcej lajków


RE: [Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - zetfredix - 25-08-2014 16:56

@up

Świetny pomysł!


RE: [Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - czancz - 26-08-2014 13:35

jak by co to ja też mogę pomóc w zdobywaniu lików


RE: [Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - Shuriken - 26-08-2014 16:53

Polecam programy do zbierania like:


likeforlike.org
zarabiara.pl


RE: [Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - Rabza - 26-09-2014 20:01

bardzo przydatne Smile


RE: [Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - therazer - 06-10-2014 00:13

dobry sposob


RE: [Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - Hajs - 08-10-2014 17:13

Muszę wypróbować ten sposób Big Grin


RE: [Miniporadnik] Jak szybko zrobić mocno polajkowany FP? - amadeusz.ak47 - 16-10-2014 22:55

Ktoś Cię udostępnia na 10 minut xd ?