Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulamin działu Prawnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Regulamin działu Prawnego (/Temat-Regulamin-dzialu-Prawnego-9649)



Regulamin działu Prawnego - tyndyk23 - 01-07-2010 23:54

REGULAMIN

Najpierw krótko o mnie. Jestem studentem 4 roku prawa w Szczecinie, na Naszym forum jestem od kilku ładnych miesięcy i po wspólnych konsultacjach z kadrą Administracji Forum ,postanowiliśmy wyjść na przeciw waszym problemom, rozwiać wasze wątpliwości związane z cłem i innymi zagadnieniami prawnymi. Masz pytania, zadaj jeSmile Zanim jednak wyskrobiesz coś z wirtualnych literek zapoznaj się z tym regulaminem.

1. Nie są to wiążące porady prawne, które mogą stanowić dowód w jakimkolwiek postępowaniu przewidzianym w polskim systemie prawnym i nie stanowią wiążących interpretacji stanów faktycznych.

2. Porady które będą udzielane są jedynie interpretacja prawną problemów przedstawionych przez użytkowników Forum, mają charakter pomocniczy i informacyjny.

3.Zanim zwrócisz się o pomoc skorzystaj z opcji " szukaj", mającej na celu uniknięcie nadmiernego zaśmiecania Forum zbędnymi postami.

4. Powtarzające się posty, pytania i prośby będą przenoszone do kosza bez uprzedniego zawiadomienia autora zapytania.

5. Odpowiedzi udzielane są bez zbędnej zwłoki przy uwzględnieniu zwyczajowo przyjętego czasu na odpowiedź. W razie potrzeby udzielenia obszerniejszej porady, moderator zastrzega sobie prawo konsultacji poza forum, po uprzednim zawiadomieniu strony i wyrażeniu przez nią takiej woli.

5a.Na pytania mogę odpowiadać w formię prywatnych wiadomości, ale tylko i wyłącznie po uprzednim napisaniu ich w nowym wątku w dziale.

6. Wszystkie porady udzielane są w oparciu o aktualny stan prawny, uwzględniający orzecznictwo unijne.

7. Zakres udzielanych porad jest nieograniczony, z wyłączeniem porad z zakresu prawa karnego, karno-skarbowego i innych stanów faktycznych mogących stanowić przesłankę złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa,wszczęcia postępowania karnego, karno-skarbowego w sprawach przestępstw ściganych z urzędu lub na wniosek.

8. Autor porad oświadcza że udzielane porady mają jedynie charakter informacyjny, pomocniczy i są próbą ułatwienia zrozumienia przepisów prawa polskiego. Autor nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikłe z zastosowania się do udzielonej porady w zakresie udzielonej porady.

9. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje pytania, w szczególności za obrazę osób trzecich, wyjawienie informacji stanowiących podstawę do ścigania przestępstwa w trybie publicznym, treści niezgodne z zasadami współżycia społeczno-gospodarczego i musi liczyć się z konsekwencjami swojego postępowania określonymi w odrębnych przepisach.

10. W razie braku odmiennej regulacji jak i postanowień nie zawartych w regulaminie tego działu stosuje się postanowienia Regulaminu Forum.


RE: Regulamin - Admin - 01-07-2010 23:55

Oczywiście by rozwiac wszelkie wątpliwosci aluzje czy insynuacje chcialbym podkreslić że to ja dyktowalem mu co ma pisac Huh


RE: Regulamin - Satan - 02-07-2010 10:55

Szczecin Power !!!!!1111HuhHuhHuh
Niektórych napisanych tutaj rzeczy nie zrozumiałem ale ok Angel
Dział na 666% się przyda Smile


RE: Regulamin - tyndyk23 - 03-07-2010 11:08

Został dodany nowy punkt do regulaminu( pkt. 9) O każdej zmianie mojego regulaminu będę was informował w odrębnie przyklejonym wątku. Powstanie wątek poświęcony zmianom w regulaminie żeby ułatwić wam odszukanie zmian i możliwość przystosowania się do nich.


RE: Regulamin - Corleone - 03-07-2010 23:52

No no ... Trzeba wiedzieć co się piszę ... zwłaszcza gdy rzecz związana jest z prawem ...


RE: Regulamin - tyndyk23 - 04-07-2010 00:17

Dokładnie tak, najważniejsze jest to aby nie pisać żadnych zdarzeń związanych z przestępstwami, może to stanowić podstawę do zawiadomienia prokuratury lub policjiSmile


RE: Regulamin - Marello - 06-07-2010 12:27

Strasznie mądry i profesjonalny dział na pewno się przyda. Smile


RE: Regulamin - Kicha - 06-07-2010 13:37

Marello to dział może być mądry? hmm..Tongue


RE: Regulamin - tyndyk23 - 06-07-2010 22:35

Dział może być mądryTongue


RE: Regulamin - tyndyk23 - 12-07-2010 18:03

Został dodany nowy punkt do regulaminu( pkt. 5a) O każdej zmianie mojego regulaminu będę was informował.

5a.Na pytania mogę odpowiadać w formię prywatnych wiadomości, ale tylko i wyłącznie po uprzednim napisaniu ich w nowym wątku w dziale.