Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portfel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Portfel (/Temat-Portfel-96452)



Portfel - kamillowad - 21-08-2014 06:44

czy do kazdej kryptowaluty trzeba oddzielny portfel czy jest jakis jeden wspólny dostepny?


RE: Portfel - Fricooo - 21-08-2014 06:46

Na coin-swap.net mozesz trzymac bardzo duzo walut, wiec polecam skorzystac i zobaczyc czy Ci aie spodoba. Ja poki co jestem z niego zadowolony


RE: Portfel - patryk006 - 22-08-2014 10:17

(21-08-2014 06:46)Fricooo napisał(a):  Na coin-swap.net mozesz trzymac bardzo duzo walut, wiec polecam skorzystac i zobaczyc czy Ci aie spodoba. Ja poki co jestem z niego zadowolony



Jest do dość niepolecane przez nikogo bo giełdy potrafią robić masowe zmiany adresów do wpłaty i wtedy tam gdzie nie możesz zmienić adresu jesteś uwalony, druga sprawa ten adres nigdy nie należy do ciebie (nie masz klucza prywatnego). Ale przyznam że w przypadku altów często sam tak robię bo nie mam ochoty bawić się w 20 portfeli różnych walut