Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki bank założe przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jaki bank założe przez internet. (/Temat-Jaki-bank-zaloze-przez-internet-96438)



Jaki bank założe przez internet. - Damkofr - 20-08-2014 19:18

Witam istnieje jakiś bank który całkowicie założę online tzn że nie będą mi przysyłać do domu papierów tylko założę przez internet i będe odrazu mógł z niego korzystać?


RE: Jaki bank założe przez internet. - Artinesse - 20-08-2014 19:22

T-mobile bank, Meritum Bank


RE: Jaki bank założe przez internet. - paweloss - 20-08-2014 20:51

(20-08-2014 19:22)Artinesse napisał(a):  T-mobile bank, Meritum Bank

Nie tylko, iKonto w BNP również założysz jedynie za pomocą przelewu, w Credit Agricole też można założyć np. 1Konto przez neta bez kuriera.

Tylko, że gwoli ścisłości, bo autor tematu może nie wie - te założenie jest możliwe jedynie za pomocą przelewu z innego banku, więc pierwsze konto musi tak czy siak założyć w oddziale lub przez kuriera.

A od siebie proponuję fajną promocję konta - do zgarnięcia stówa: http://zarabiam.com/Temat-100-zl-za-konto-w-Inteligo-95587


Odp: Jaki bank założe przez internet. - Damkofr - 20-08-2014 21:09

To jak jest w koncu ;d? Nie chce zeby ktos tu pisal o kontach tylko dla tego zeby zgarnac kase bo zarejestruje sie z refa. Nigdy nie mialem konta, chodzi mi o to ze dokumenty moge wyslac skanem itp i mam konto jest cos takiego mozliwe?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaki bank założe przez internet. - Yogii - 20-08-2014 21:12

nie ma takiej nigdzie możliwości


RE: Jaki bank założe przez internet. - DzejkobPL - 20-08-2014 23:12

Musisz podpisac papierek, jezeli nie masz konta w zadnym banku

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


Odp: Jaki bank założe przez internet. - Damkofr - 20-08-2014 23:34

Ok i o to mi chodzilo dzieki za odpowiedz jak bede na kompie przyznam reputy.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2