Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
betwinfx - czy wypłacalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: betwinfx - czy wypłacalny? (/Temat-betwinfx-czy-wyplacalny-96437)

Strony: 1 2


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - czancz - 26-08-2014 12:22

troche duży ten depozyt, szukam czegoś z jak naj niższym bo licze sie z tym że na początek zawsze trzeba stracic żeby sie nauczyć
i zarabiać w przyszłosci. A lepiej stracić mniej niz wiecej Wink


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - Ropsont - 26-08-2014 13:39

Jeśli chcesz się uczyć, to ucz się na koncie demo. Niski depozyt to praktycznie gwarantowana strata kapitału na początek bo nie da się w pełni rozwinąć skrzydeł tradingu. Przy wyższym depozycie masz dużo mniejszą szansę, że wszystko stracisz jeśli będziesz się trzymał odpowiednich stawek.

Jestem zwolennikiem teorii, że do opcji binarnych powinno się posiadać kapitał minimum 1000 PLN przy czym na każdą opcję stawiać maksymalnie 1-5% kapitału. Tylko wtedy trading ze strategią ma jakiś większy sens. Jeśli szukasz brokera, który pozwoli Ci wpłacić 100 złotych to wystarczy akurat zły dzień na rynku żebyś stracił cały depozyt i się zniechęcił. A takie dni zdarzają się często. Grunt to mieć zawsze coś w zapasie i przy stracie 100 PLN jednego dnia, następnego wyjść już 300 na plus.
Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem o co chodzi.


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - MaLiN - 26-08-2014 13:56

Pamiętaj, że płaci się za jakość, im taniej tym teoretycznie gorzej. Możesz wpłacić niski depozyt u x brokera, ale szybciej sfrustruje Cię działanie platformy lub inne z nią problemy. Jak nie masz teraz kapitału, to zbieraj a czas wykorzystaj na naukę na demo Wink