Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
betwinfx - czy wypłacalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: betwinfx - czy wypłacalny? (/Temat-betwinfx-czy-wyplacalny-96437)

Strony: 1 2


betwinfx - czy wypłacalny? - czancz - 20-08-2014 18:59

Zamierzam wpłacić kase na betwinfx.com ponieważ mają najniższy depozyt jaki znalazłem (50zł) jednak w necie znalazłem wiele ostrzeżeń przed tym brokerem.

Moje zasadnicze pytanie brzmi, czy betwinfx jest wypłacalny?
Czy ktoś z was próbował wypłacić pieniądze, czy były z tym jakieś nie przyjemności? Czy tez oskarżenia są bezpodstawnie wygłaszane przez ludzi którzy nigdy nie mieli tam konta.


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - MaLiN - 21-08-2014 10:34

Nie inwestowałem tam i nie zamierzam! Jednak wypowiem się trochę na ich temat.

Obecnie (przynajmniej mi) nie działa większość podstrona na ich stronie. No, ale to może być zwykły przypadek. Platforma nie jest regulowana, przynajmniej nie znalazłem żadnej takowej informacji, więc to już powinno dać duży znak zapytania z wykrzyknikiem, że coś jest nie tak i że nie warto w to wchodzić. Niskie minimum depozytu w wysokości 50zł, to fajna przynęta dla inwestorów. Załóżmy, że wpłacisz pieniądze, ale okaże się, że to co zarobisz z niewiadomych powodów nie zostanie Tobie przelane - już wtedy nie masz żadnych szans, bo nie możesz się odwołać do instytucji finansowej, która nadzoruje platformę. Nawet na głównej stronie, gdzie jest wykres EUR/USD nie ma pokazanej informacji jaki mógłby być % zwrot - na większości platform, nawet jak nie masz konta, masz pokazane jaki jest zwrot, a to że piszą że do 85% może być zwykłym kłamstwem. Weź pod uwagę fakt, że musi coś być na rzeczy, że większość ludzi komentowała ich również negatywnie. Decyzja i tak należy do Ciebie Wink


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - czancz - 21-08-2014 12:56

napisałem dzisiaj do suportu żeby wypytać jak to z nimi jest. Sam fakt że support odpowiedział uważam za + na korzyść betwinfx'a, a oto co sie dowiedziałem:

Piotr S. Dzień dobry, jan nowak. W czym mogę pomóc?

jan nowak
witam czy platforma jest kontrolowana przez jakąś instytucje finansową?

Piotr S. Tak

Ministerstwo Finansów, Kostaryki.

jan nowak a coś bardziej na naszej półkuli? Smile

Piotr S.Kostaryka to najbardziej stabilne państwo w tej części świata, kontrola tamtejszego MF jest w pełni wystarczająca.

jan nowak ok rozumiem

a tak szczerze i od serca to czy jeśli wplace pieniądze i jeśli oczywiśćie ich nie strace na operacjach to je jeszcze zobacze?

pytam bo w niternecie jest sporo nie przychylnych opinii na wasz temat

Piotr S.Pana pieniądze są w pełni bezpieczne, co jest dokładnie opisane w regulaminie. A moja opinia na temat Kostaryki (także prywatna), jest jak najbardziej szczera.

jan nowak mam jeszcze oytanie odnoścnie stabilności strony

czy zachowuje sie ona tak dziwnie tylko dzisiaj czy dotyczy to konta demo?

Piotr S. Nie mamy na ten temat negatywnych opinii od naszych klientów.

Ale jeżeli ma Pan jakieś uwagi, to uprzejmie proszę przesłać je do nas drogą e-mail.



a tak przy okazji to znalazłem u nich opcje w której można wpłacić min 10zł wiec myślę, że taka kwotę można zaryzykować i ich sprawdzić, jeśli coś zarobie i będę chciał wypłacić to dam znać jak to wyszło


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - Ropsont - 21-08-2014 13:21

Na TopOption tez można wpłacić minimum 10 złotych na opcję Tongue


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - MaLiN - 21-08-2014 13:24

http://repusapud.com/en/


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - czancz - 21-08-2014 17:37

ten TopOption jest jakiś sprawdzony?


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - Ropsont - 21-08-2014 18:14

Jest brokerem regulowanym i w dodatku nalezy do Markets.com jednego z największych brokerów Forex na rynku. Z tym, że minimalny depozyt to 350 PLN.


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - MaLiN - 21-08-2014 20:12

Sprawdzony, ale ostatnio nie zachwalają, jeśli chodzi o działanie platformy (zawiesza się czasami)


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - czancz - 25-08-2014 21:30

a jak bym szukał coś co:

1. jest sprawdzone i wypłacalne
2. ma jak najniższy depozyt
3. mozna wpłącić przez paypal, skrill, u kash

to co byście polecili?

cos takiego jeszcze teraz znalazłem, depozyt 10eur podobno, miał ktoś styczność? Jakieś opinie?


RE: betwinfx - czy wypłacalny? - MaLiN - 26-08-2014 08:51

http://www.binary24.pl/pl/top/bdswiss