Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? (/Temat-W-ktorych-bankach-jest-calkowicie-darmowe-konto-96416)

Strony: 1 2


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - zetfredix - 21-08-2014 18:50

(21-08-2014 17:35)Yogii napisał(a):  sami fachowcy...
wow

Nie tyle fachowcy co... Po prostu przeczytaliśmy uważnie Tabelę opłat i prowizji dla każdego banku. Lista polskich banków:

Kod:
http://www.nbp.pl/banki_w_polsce/ewidencja/dz_bank_jorg.txt



RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - doniuśś - 21-08-2014 20:06

wydaje mi się, że bph Wink


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - kamil0071 - 26-08-2014 16:45

Mam konto w t-mobile usługi bankowe ( wcześniej alior sync). Prowadzenie konta 0 zł, karta z paypassem 0zł, wszystkie bankomaty na świecie za 0 zł, 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu za darmo ( dochodzą do 5 minut). Lepszej oferty na ten moment nie znajdziesz. Wcześniej był jeszcze mBank darmowy, ale wprowadził opłaty i ludzie zaczęli emigrację.


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Shuriken - 26-08-2014 16:50

Alior Bank?


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Sylciakx - 26-08-2014 22:50

Mam pytanie Wink
1.Jeśli założe konto bankowe w takim t-mobile i, żeczywiście wszystko jest za 0 zł to czy jesli wprowadza jednak za jakiś czas opłaty będą obejmowały również mnie? ponieważ nadal się uczę i nie pracuję tak więc jako takich przychodów co miesięcznych nie mam.

2. Druga sprawa ile mniej więcej kosztuje zerwanie umowy z bankiem ( usunięcie konta ) ?


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Kede - 27-08-2014 00:02

Tak będzie Cie dotyczyło. Prawdopodobnie otrzymasz nowy regulamin opłat i jeżeli się nie odwołasz w jakimś tam czasie to będzie Cie dotyczył. A przez odwołanie mam na myśli brak akceptacji nowego regulaminu opłat, który wiąże się zazwyczaj z zerwaniem umowy.


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - dawid020899 - 27-08-2014 20:56

W AliorBanku 10zł na 3 lata Smile


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - paweloss - 28-08-2014 13:09

(26-08-2014 22:50)Sylciakx napisał(a):  Mam pytanie Wink
1.Jeśli założe konto bankowe w takim t-mobile i, żeczywiście wszystko jest za 0 zł to czy jesli wprowadza jednak za jakiś czas opłaty będą obejmowały również mnie? ponieważ nadal się uczę i nie pracuję tak więc jako takich przychodów co miesięcznych nie mam.

2. Druga sprawa ile mniej więcej kosztuje zerwanie umowy z bankiem ( usunięcie konta ) ?

1. RZeczywiście te opłaty będą wtedy Ciebie obejmowały, chyba że wyrazisz wobec nich sprzeciw zamykając konto.
2. Zamknięcie konta jest zawsze bezpłatne.

Od siebie polecam Inteligo - do zgarnięcia stówa: http://zarabiam.com/Temat-100-zl-za-konto-w-Inteligo-95587


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - grzesiek1990 - 29-08-2014 14:21

Jeśli się nadal uczysz to polecam IzzyKonto w mBanku. Szczegóły w stopce.