Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? (/Temat-W-ktorych-bankach-jest-calkowicie-darmowe-konto-96416)

Strony: 1 2


W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - zetfredix - 20-08-2014 13:31

Volkswagen Bank Polska siedziba w Warszawie budynek przy Rondo ONZ 1.

Konto za 0, konto oszczędnościowe też za 0. Przelewy do innych banków za 0. Token do konta za 0. Karta debetowa z chipem i PayPass za 0. Wypłaty ze wszystkich bankomatów powyżej 400 zł za 0. Wypłaty w kasie za 0.

Sync/Alior Sync/T-Mobile Finanse

Konto za 0, przelewy za 0, karta debetowa wypukła z chipem i PayPass za 0, wypłaty ze wszystkich bankomatów za 0. Brak oddziałów fizycznych (konto tylko internetowe).

BZWBK - Konto Godne Polecenia

Konto za 0, przelewy za 0, karta debetowa wypukła z chipem i PayPass za 0, wypłaty z bankomatów BZWBK za 0 (reszta płatna), wypłaty w kasie za 0.

Pozostałe banki mają zawsze jakieś ukryte koszta, więc UWAŻNIE oglądajcie tabelę opłat i prowizji.


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Toczak - 20-08-2014 15:59

Sam zastanawiam się nad bankiem, gdyż parę miesięcy dzieli mnie od 18-stki. Myślałem nad mBankiem, lecz odrzuciło mnie to, że trzeba zrobić zakupy kartą za minimum 200 zł w miesiącu, inaczej pobierają opłatę 7,50 zł. Nie interesują mnie żadne izzy konta, bo jest to zbędne. Moja siostra jest w BZ WBK i nie narzeka. Co najwyżej można się przyczepić do tego, że można wypłacać pieniądze w bankomatach BZ WBK i PKO, w Millenium za 2,50 zł(?), a w pozostałych za 5 zł. Dzisiaj już nic nie ma za darmo, wszędzie są jakieś haczyki Smile


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - ICanTrollU - 20-08-2014 16:57

Bank BPH ma Cool Konto darmowe, wypłaty z bankomatów Euronet też, wpłaty darmowe, prowadzenie, przelewy.


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Yogii - 20-08-2014 17:19

jedynie w bph jest całkowicie darmowe
( darmowe sa konta w wielu bankach pod warunkiem uzywania karty do zakupów)
reszta bankow ma opłaty


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Artinesse - 20-08-2014 17:22

Polecam Meritum Bank. Mam w tym banku konto i za nic nie płacę. 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów, posiadanie karty, przelewy, prowadzenie konta. Miałam kiedyś konto w Alior Sync, obecnie T-mobile bank, także polecam. Uważam, że są to obecnie dwa najlepsze konta bankowe.


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - rowik888 - 20-08-2014 19:00

(20-08-2014 17:19)Yogii napisał(a):  jedynie w bph jest całkowicie darmowe
( darmowe sa konta w wielu bankach pod warunkiem uzywania karty do zakupów)
reszta bankow ma opłaty

Po co piszesz takie głupoty?
Chyba tylko po to żeby zachęcić kogoś do założenia konta z Twojego polecenia Undecided

Sam mam w t-mobile usługi bankowe i nie płacę zupełnie nic, więc radzę się zapoznać z innymi ofertami zanim wprowadzisz ludzi w błąd.


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - paweloss - 20-08-2014 20:57

(20-08-2014 19:00)rowik888 napisał(a):  
(20-08-2014 17:19)Yogii napisał(a):  jedynie w bph jest całkowicie darmowe
( darmowe sa konta w wielu bankach pod warunkiem uzywania karty do zakupów)
reszta bankow ma opłaty

Po co piszesz takie głupoty?
Chyba tylko po to żeby zachęcić kogoś do założenia konta z Twojego polecenia Undecided

Sam mam w t-mobile usługi bankowe i nie płacę zupełnie nic, więc radzę się zapoznać z innymi ofertami zanim wprowadzisz ludzi w błąd.

No właśnie, to jest masakra, ale może nie tyle wynika to z chęci zysku czy głupoty, ale ze zwyczajnej niewiedzy i nieznajomości tej tematyki. Ot, "mam sobie konto w jakimś banku, nie mam zbytnich wymagań, jest darmowe i dlatego tak je opisuję".

Jeszcze co do mBanku, to ma obecnie w ofercie inne, w pełni darmowe Konto Mobilne. Mogę dosłownie polecić... Smile

A od siebie proponuję fajną promocję konta w Inteligo - do zgarnięcia stówa:
http://zarabiam.com/Temat-100-zl-za-konto-w-Inteligo-95587


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - zetfredix - 21-08-2014 17:24

Wszystkie konta, które wymieniłem w tym temacie są darmowe, to znaczy, że karta też jest darmowa i nie trzeba wykonywać nią żadnych transakcji. mBank, BPH i inne zostały pominięte, ponieważ takie opłaty posiadają.


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - marcel_kk - 21-08-2014 17:28

http://www.ekontobankowe.pl/darmowe-konto-bankowe


RE: W których bankach jest całkowicie darmowe konto? - Yogii - 21-08-2014 17:35

sami fachowcy...
wow