Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. (/Temat-Pewny-zarobek-tak-w-bukmacherce-to-nie-zart-96404)

Strony: 1 2


Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - mareczek - 20-08-2014 10:59

Witam. Jesli ktos chcialby porzadnie zarabiac na bukmacherce to prosze pisac na PW. Nie chce sprzedawac niczego itd wiec spokojnie mozna smialo pisac


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - B_Y_K_U - 21-08-2014 12:49

Bukmacherka i pewność? Ciekawe i to bardzo.
Poszło pwSmile


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - 88erwin88 - 21-08-2014 13:09

też napisałem na pw mareczek czekam na odpowiedzSmile


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - Szalony - 22-08-2014 20:51

byłbym chetny Smile napisz na pw


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - B_Y_K_U - 26-08-2014 08:22

Mam uprzejme pytanie do założyciela tego tematu, po co go zakładał skoro ani tutaj ani na gg nie odpisuje?
Dodam, że na forum wchodzi co jakiś czas, bo jest to widoczne na jego profilu.
A więc po co ten temat skoro i tak jest echo?


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - marcel_kk - 26-08-2014 08:40

(26-08-2014 08:22)B_Y_K_U napisał(a):  Mam uprzejme pytanie do założyciela tego tematu, po co go zakładał skoro ani tutaj ani na gg nie odpisuje?
Dodam, że na forum wchodzi co jakiś czas, bo jest to widoczne na jego profilu.
A więc po co ten temat skoro i tak jest echo?

@[mareczek] ostatnia wizyta: wczoraj 19:09
Zapomniał lub sie rozmyślił.


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - B_Y_K_U - 26-08-2014 08:50

(26-08-2014 08:40)marcel_kk napisał(a):  
(26-08-2014 08:22)B_Y_K_U napisał(a):  Mam uprzejme pytanie do założyciela tego tematu, po co go zakładał skoro ani tutaj ani na gg nie odpisuje?
Dodam, że na forum wchodzi co jakiś czas, bo jest to widoczne na jego profilu.
A więc po co ten temat skoro i tak jest echo?

@[mareczek] ostatnia wizyta: wczoraj 19:09
Zapomniał lub sie rozmyślił.
Dokładnie kolegoSmile
Chciałbym żeby chociaż odpowiedział coś w tym temacie...


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - Hattrick - 27-08-2014 17:54

U mnie to samo Lol


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - mareczek - 31-08-2014 13:18

Temat odswieze za jakis czas. W tej chwili nie mam czasu i wchodze na forum na doslownie 5 minut od czasu do czasu. Wszystkich zainteresowanych mam na PW. Nie usuwam wiadomosci od tych, ktorzy napisali. Za niedlugi czas(do miesiaca) bede sie odzywal na PW i zapraszal do mojej grupy na FB, w ktorej rozjasnione zostanie co i jak. Dodam, ze jesli ktos boi sie lub nie ma zainwestowac 20-30zl to niech da sobie w tej chwili spokoj i niech juz nie mysli o tym. Pozdrawiam i do uslyszenia.


RE: Pewny zarobek, tak w bukmacherce, to nie zart. - B_Y_K_U - 31-08-2014 16:02

(31-08-2014 13:18)mareczek napisał(a):  Temat odswieze za jakis czas. W tej chwili nie mam czasu i wchodze na forum na doslownie 5 minut od czasu do czasu. Wszystkich zainteresowanych mam na PW. Nie usuwam wiadomosci od tych, ktorzy napisali. Za niedlugi czas(do miesiaca) bede sie odzywal na PW i zapraszal do mojej grupy na FB, w ktorej rozjasnione zostanie co i jak. Dodam, ze jesli ktos boi sie lub nie ma zainwestowac 20-30zl to niech da sobie w tej chwili spokoj i niech juz nie mysli o tym. Pozdrawiam i do uslyszenia.
Jest odpowiedz i to się liczy. Czekam z niecierpliwością na sygnał kolegoSmile
Pieniążki się znajdąTongue