Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie (/Temat-Cointellect-com-zarabiaj-przy-wlaczonym-kompie-96361)

Strony: 1 2 3


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - zet - 19-08-2014 19:44

Tak, wyplaty sa na Paypal.


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - zaklinakase - 19-08-2014 21:11

pewnie scam, ale spróbuję ;p


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - Szalony - 19-08-2014 21:44

sprwadzimy Big Grin i tak komp chodzi i tak xd


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - tixer - 20-08-2014 10:19

Nie tak czy tak, bo im im wiecej używacie mocy tym wiecej tracicie prądu i wyjdziecie na tym na -


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - Dereeris - 20-08-2014 14:17

Hmm ktoś kojarzy stronę DigitalGeneration czy coś takiego? Big Grin To wydaje się być takim samym scamem ^^


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - Kickster - 21-08-2014 15:51

jak ktos mi da dowód wypłaty to się rejestruję z refa xD


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - Szalony - 21-08-2014 22:07

0.20 euro na 15h kompa online ...


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - patryk006 - 22-08-2014 11:53

To kopie kryptowaluty o.O
Darujcie sobie, więcej zapłacicie za prąd o ile w ogóle wam wypłacą bo stawka coś wysoka jak dla mnie xD


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - kowczeg - 17-12-2014 23:08

ten wątek juz był na tym forum
http://zarabiam.com/Temat-Kop-DOGE-za-pomoca-komputera-100959?highlight=cointellect

owszem średnio wychodzi 0,2 euro na dzień, ale wykorzystuje moc karty graficznej a nie samego komputera

minimalne w paypal 50 euro

a w doge 0,1 euro

tak należałoby napisać


RE: Cointellect.com zarabiaj przy wlaczonym kompie - Acrith - 18-12-2014 05:53

Dokładnie jak to wyżej kolega napisał. w DOGE minimum do wypłaty to 0,1€. To naprawdę można świetnie wykorzystać np. jeśli połączymy to z moim sposobem zarabiania (a tego, to poszukajcie po dziennikach pracy Wink
I opłaca się, nie jest SCAMem, ostatnio wypłacałem ok. 6kDOGE,, bo nie mogłem korzystać z programu z powodu dziwnego błędu.