Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! (/Temat-Adriano42-Zarabiamy-na-skracaniu-linkow-96355)

Strony: 1 2


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Adriano42 - 04-11-2014 20:21

Ta taka data bo to był zupełnie inny post ;] Teraz z edytowałem aby nowego nie tworzyć i będę robił.


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - ZabaGamer - 04-11-2014 21:40

Również dopiero zaczynam. Dzialam kilka dni i mam 1$ , jak coś to pisz na prv to się dogadamy Wink


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Adriano42 - 04-11-2014 21:58

@Up, to gratuluje pierwszego 1$ :]

A w czym się chcesz dogadać, współpraca czy coś?

-------------

Jakieś nareszcie poruszenie na moim FP i mam 98 LIKE, a więc jeszcze 2 LIKE i dotrze do 100, która była minimalnym celem. Kto wie, może jeszcze dziś uda się dobić do 200;]?


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - ZabaGamer - 04-11-2014 22:44

Tak, chodzi mi o współpracę, też dopiero zaczynam , mam FP 450 like , który codziennie rośnie .
Pisz na PV tam się dogadamy Smile


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Adriano42 - 05-11-2014 15:10

Dzień 3


Cóż, dzisiejszy dzień jest już nieco lepszy Wink Zacząłem nawet zarabiać póki co 12 wejść ale ciągle dochodzą nowe Smile

Zdobyłem nowy FP i teraz posiadam dwa ^^

FP #1: 138 LIKE
FP #2: 1907 LIKE

Tak więc jakoś można powoli zaczynać zarabianie Smile Dziś znowu trzeba FP wypromować dwa, żeby wzrosły trochę LIKE Wink

Dziś zarobiłem: 0.02$/50$

Pierwsze centy na moim koncie, to żaden postęp w moim celu ale dopiero godzina 15 Smile

Dzisiejszym moim celem jest aby FP 1 osiągnął przynajmniej 250 LIKE, a FP 2 chciałbym już 2.000 LIKE. Dodatkowo myślę, że 0.1$ byłoby najmniej na dziś. Jak będzie zobaczymy, wiem jedno zostało 25 dni aby zdobyć cel 50$ więc łatwo nie będzie jednak nadal nie tracę wiary;]


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - JaTuDensze - 05-11-2014 19:58

Jak dla mnie najlepszym celem jest ustalanie na co sie zbiera. Bo np jak ja zbieram kase tak żeby byla to po tygodniu-2 tyg zarobie np 300-400 zl a potem mi sie nie chce bo nie ma na co wydacBig Grin Tak wiem pieniądze są zawsze potrzebne no aleSmile


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Adriano42 - 05-11-2014 21:52

Hmm, w sumie nie jest to zły pomysłSmile Aczkolwiek ja mam sporo rzeczy, które sobie mam zamiar kupić więc nie będę miał problemu z wydaniem pieniędzy^^


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - JaTuDensze - 07-11-2014 00:00

Ustal sobie daną rzecz na juz ze chcesz kupic na dniach najlepsza motywacja ja tak mialem z keyboardemBig Grin teraz mam stale na koncie miedzy 5-10 tys to nie chce sie zarabiac a moj cel to samochód heheSmile


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Maersk - 07-11-2014 15:22

Trzymam kciuki za Ciebie Twoje zarobki, wierze ze dasz rade Big Grin


Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.