Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! (/Temat-Adriano42-Zarabiamy-na-skracaniu-linkow-96355)

Strony: 1 2


Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Adriano42 - 19-08-2014 14:52

Witajcie, oto mój dziennik dotyczący zarabiania na skracaniu linków (short.st). Mam zamiar zarabiać trochę większe kwoty niż kilka złotych miesięcznie ;]

Mój cel na ten miesiąc to zarobienie 50$!

Czy się uda, zobaczymy!

Niebawem zaczynamy zarabianieSmile Pozdrawiam.


RE: Adriano42 - mini zarabianie - Adriano42 - 20-08-2014 10:22

Dzień pierwszy

Stan konta oczywiście: 0.00$/50$

Nie zacząłem nawet dodawać linków to dlatego Wink Jest 3 listopada, a więc zostało mi 27 dni na to by zarobić to 50$ ;]

Dziś przygotowuje wszystkie rzeczy aby zacząć zarabianie ;] Myślę, że od jutra/pojutrza pierwsze "CENTY" i "DOLARY" wpadną na moje konto ;]


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Adriano42 - 04-11-2014 16:49

Dzień drugi:

Witajcie, dziś zrobiłem kilka rzeczy, które już wkrótce - mam nadzieję - pozwolą mi zarabiać dolary $$$.

* FP na Facebooku został utworzony. Nabijam na nim LIKE aktualnie jest zaledwie 10, jednak jeszcze dziś chcę osiągnąć próg ok. 100-200 LIKE gdyż bez ruchu ani rusz.

* Fake konto na FB także zostało stworzone. Powoli dochodzą znajomi, aktualnie mam ich 5 ale nie chcę więcej zapraszać niż po kilka dziennie aby unkać bana ;]

--> Cóż, promować linków nawet nie zacząłem więc niema możliwości liczenia na choćby 1 cent ;p


Progres ku celowi pozostaje więc nadal 0.00/50$ ;[


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Watoga - 04-11-2014 17:00

Coś Ci to biednie idzie :-\
Bez urazy..


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Adriano42 - 04-11-2014 17:05

Zależy, z której strony na to patrzeć Wink

Dopiero się rozkręcam, jest to drugi dzień więc... Poza tym początki FP zawsze są trudne ;] Nie będę się poddawał ^^

--------------------------
FP: 22 Like


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - 9Jarek9 - 04-11-2014 17:11

Coś słaby wynik jak na 4 dni. Zbyt dużo czasu chyba na to nie poświęciłeś.
Będzie ci ciężko zarobić w niecały miesiąc 50$.


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Watoga - 04-11-2014 17:12

Jarek lepiej zobacz od kiedy dziennik prowadzi :-(
A 22like to ekhem.. nic?
Masz mentora czy cos?


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - EWENEMENT - 04-11-2014 17:51

Polecam Ci skontaktować się z mentorem MKlikacz, pomoże Ci wypromować FP i dada do grupy gdzie będziesz mógł dalej się rozwijać pod kontem tworzenia imperium FanPage'owego Smile


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Adriano42 - 04-11-2014 20:15

Ten dziennik jest prowadzony 2 dni (włącznie z dzisiejszym dniem). Post tylko został z edytowany.

Mam mentora, dzięki za rady. Tak jak napisałem, dopiero dziś powstał FP więc cudów niema co oczekiwać ;]

Watoga, nie jestem głupi wiem, że 20 like to nic. 100 like to nic, ale od czegoś się zaczyna, a początki są zawsze trudne.


RE: Adriano42 - Zarabiamy na skracaniu linków! - Watoga - 04-11-2014 20:19

Nie nwgowanie twoich poczynań bylo moim celem.
Lae jak zobaczylem ze 1dzien 08/20 a drugi dzis to cóż mozna myslec.

Skoro tak to tylko powodzenia. Postaram sie tu zagladac.

/zjadam znaki PL bo fon/