Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! (/Temat-Wykonam-konta-na-facebook-google-grafike-teksty-pod-bloga-sprawdz-96289)

Strony: 1 2 3


[Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 18-08-2014 19:27

Witam. Wykonuję:
- konta na fb, google - jeśli chcesz to Ty je robisz, ja mam nr telefonów i je podaje do weryfikacji
- grafikę na www - ogarniam grafikę więc jeśli potrzebujesz loga czy czego kol wiek innego wykonam to
- teksty pod bloga - tutaj chodzi o to że napiszę teksty unikalne pod niszę PPA. Napiszę dla Ciebie szablon, tekst unikalny pod niszę po ang.

Cennik:
- konta na fb/google - od 75gr do 1zł za 1 konto ( przy większych zamówieniach zniżki)
- grafikę - tutaj cena jest do negocjacji bo w zależności do rodzaju pracy. Jednak za logo na stronę biorę tak od 5zł
- teksty - od 5zł w górę

Jeśli potrzebujesz czegoś innego, napisz, możliwe że się dogadamy Smile
Kontakt: PW lub GG 5188209

czytaj niżej!
UWAGA UWAGA!
26.08.2014
Jako że moje źródło się podrożyło, to niestety zmuszony jestem podnieść swoje usługi, które dotyczącą tylko kont na FB
Od teraz:
- konto na fb gotowe do użytku ( czyste, zawierające e-mail tło, avatar itp.) kosztuje 2,20zł ( numer pozostawiam, by podczas późniejszej weryfikacji można było znowu podać kod)
- sam numer do konta fb kosztuje 1,30zł ( numer pozostawiam, by podczas późniejszej weryfikacji można było znowu podać kod)

Jednak na chwilę muszę wstrzymać moją działalność odnośnie kont na FB... Grafika nadal dostępna, jednak konta postaram się jak najszybciej uruchomić !


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - BloNdyN - 18-08-2014 19:54

Grafike do chomikuj.pl tj nawigacja etc cos do massive robisz? Ogarniasz cos takiego?


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 18-08-2014 20:03

tzn jak nawigacje? Smile
napisz mi na pw Smile


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - raikks - 21-08-2014 16:13

Godny zaufania użytkownik Smile


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 21-08-2014 16:23

Już kilka transakcji poszło, zapraszam! Smile


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - Noozer - 21-08-2014 17:24

Robisz sygnatury Wink ?


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 21-08-2014 21:22

tak Smile


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - mikiniki - 23-08-2014 10:37

100% OK. Konta bardzo dobre.
Zamawiam kolejne 3.


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - patryk0407 - 23-08-2014 12:36

dobrze, PW Smile


RE: [Wykonam] konta na facebook, google, grafikę, teksty pod bloga - sprawdz! - dawidzcs - 23-08-2014 13:08

Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i bez zastrzeżeń.
Polecam! Smile