Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CleanFile.CF - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CleanFile.CF (/Temat-CleanFile-CF-96246)



CleanFile.CF - przemo5050 - 18-08-2014 12:06

CleanFile.CF

Czym jest CleanFile.CF?
CleanFile.CF jest rewolucyjnym narzędziem typu Pay-Per-Action.
Zablokowując najróżniejsze pliki do których posiadasz prawa autorskie, możesz zarobić od $1 do $28 za każde pobranie!


Dlaczego CleanFile.CF?
Inne, konkurencyjne serwisy działają na zasadzie pośrednictwa między użytkownikiem a sieciami afiliacyjnymi. Oczywiście nie robią tego za darmo, pośrednicząc, zabierają sporą prowizję dla siebie (nawet 60%, średnio 30-40%).
CleanFile.CF umożliwia prawie identyczny sposób zarabiania, jednakże oferuje minimum 100% całości zarobionej przez ciebie kwoty. Jeśli zarabiałbyś bardzo dużo, procent ten może sięgnąć nawet 120%.
Przykład: zarabiając w konkurencyjnym serwisie $100, z CleanFile.CF za dosłownie to samo, zarobiłbyś około $150. Wnioski wyciągnij sam Smile


Od czego zależy stawka za pobranie?

Stawka zależy głównie od pochodzenia pobierającego oraz oferty którą wybierze. Przykład: maksymalna stawka dla Francji to $28, zaś dla Polski $7.


Jakie jest minimum do wypłaty?

Jako, że CleanFile.CF nie pośredniczy między sieciami afiliacyjnymi a użytkownikami, czas wypłaty zależy właśnie od sieci afiliacyjnej. Dla większości użytkowników wypłaty realizowane co tydzień.


Przez co realizowane są wypłaty?
PayPal

Najważniejsze zalety:

- Strona pobierania została skonfigurowana z pomocą skanera antywirusowego, które daje większą wiarygodność dla odwiedzających
- Odpowiadamy w ciągu 24 godzin
- Zawsze płacimy na czas - Do Tygodnia
- Zaawansowane statystyki do monitorowania kliknięć, pobrań, odwiedziń, krajów
- Blokada treści - zablokowanie treści i odblokowanie go, użytkownik musi wypełnić krótką ankietę
- Zarabiaj około 1 USD do $ 28 z każdego pobrania
- Oferujemy 10% od wszystkich zarobków poleconej osoby
- Sposoby płatności: Paypal | Wymagane: 15 $.
- Ranking (Top10 / dzień i Top10 / miesiąc)



Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres email [email protected]

Pozdrawiamy,
CleanFile.CF Network
http://cleanfile.cf



RE: CleanFile.CF - GoodLecki - 18-08-2014 15:32

Łatwo pomylić z cleanfiles, brak danych firmy, postawiony na darmowej domenie,strona należy do jakiegos polaka, nie dajcie się zmylić angielskim i po mojemu jest to ktoś kto z subami się bawił wcześniej tu na forum i które trafiły do scamu. Czyżby jakiś pizduś z icharge , easy sub itp.? nie wiem może SmileW google strona nie istnieje. Dla mnie scam !!!
Po za tym zadawali ci koledzy na konkurencyjnym forum te same pytania i znikłes Big Grin


RE: CleanFile.CF - przemo5050 - 18-08-2014 16:17

(18-08-2014 15:32)GoodLecki napisał(a):  Łatwo pomylić z cleanfiles, brak danych firmy, postawiony na darmowej domenie,strona należy do jakiegos polaka, nie dajcie się zmylić angielskim i po mojemu jest to ktoś kto z subami się bawił wcześniej tu na forum i które trafiły do scamu. Czyżby jakiś pizduś z icharge , easy sub itp.? nie wiem może SmileW google strona nie istnieje. Dla mnie scam !!!
Po za tym zadawali ci koledzy na konkurencyjnym forum te same pytania i znikłes Big Grin

Nie jestem właścicielem serwisu pracuję tylko w supporcie jeśli nie próbowałeś i piszesz "scam" to jesteś dla mnie mistrzem Smile


RE: CleanFile.CF - pikusix1 - 18-08-2014 21:49

http://cleanfile.cf/faq.php

What is a PPD site ?
Pay Per Download: Known as PPD.


To wreszcie jesteście PPD czy PPA...


RE: CleanFile.CF - dondoonsie - 18-08-2014 22:01

Za granicą nie ma czegoś takiego jak ppa. Jest cpa/ppd


RE: CleanFile.CF - pikusix1 - 18-08-2014 22:05

(18-08-2014 22:01)dondoonsie napisał(a):  Za granicą nie ma czegoś takiego jak ppa. Jest cpa/ppd

A to nie wiedziałem, zwracam honor. Smile


RE: CleanFile.CF - Tochkan - 18-08-2014 22:08

Serwis postawiony na gotowym skrypcie i darmowej domenie.
Moderatorzy, zamknijcie lepiej ten temat, bo ktoś jeszcze zacznie u nich zarabiać.
W dodatku jest to serwis PPD, postawiony na hostingu WWW.
Mogliście od razu skorzystać z usług ugu/cba.pl beka


RE: CleanFile.CF - GoodLecki - 19-08-2014 00:02

(18-08-2014 16:17)przemo5050 napisał(a):  [quote='GoodLecki' pid='978235' dateline='1408372334']
Nie jestem właścicielem serwisu pracuję tylko w supporcie jeśli nie próbowałeś i piszesz "scam" to jesteś dla mnie mistrzem Smile
To raczej TY np.plan hostingu na to wskazuje i to zdecydowanie nikt z subów ze scamu. W każdym razie masz racje nie próbowałem nie powinienem oceniać może to tylko test jakis ledwo zacząłes na dniach w końcu. Jesli tak życzę powodzenia,, jednak te najniższe z najniższych kosztów pomimo że pomysł już 2 letni przecież i info misz max nie zachęcają generalnie i konkurencją firecash nie zostaniesz. No i ten brak języka PL why aż tak chcesz się ukryć czy cos kombinujesz ? Big Grin


RE: CleanFile.CF - Michał Bereszyński - 19-08-2014 02:05

skrypt produkowany masowo, darmowa domena (design nawet nie taki zły).
standard scamów Wink podziałacie może z 2-3 miesiące i kaput.
nie polecam.


CleanFile.CF - Hybrid1990 - 28-10-2018 12:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.