Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieletni a opcje binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Nieletni a opcje binarne (/Temat-Nieletni-a-opcje-binarne-96160)



Nieletni a opcje binarne - lubiekeppa - 17-08-2014 14:42

Witam , mam pytanie . Za 3 tygodnie bede miał 18 lat lecz chciałbym już zacząć inwestować w opcje binarne . Pytanie teraz takie czy moge inwestowac i wypłacić dopiero jak skończe 18lat czy teraz mogę sobie wpłacić kasę i nie będzie potrzebna żadna weryfikacja dowodowa ?

Jeżeli tak to jaki serwis polecacie dla mnie aby nie było weryfikacji dowodowej ?


RE: Nieletni a opcje binarne - rBartek - 17-08-2014 14:44

Tak szczerze mówiąc, to nie lepiej poczekać Ci te 3 tygodnie, i dopiero inwestować. Teraz zawsze jest ryzyko że konto zablokują czy coś.


RE: Nieletni a opcje binarne - lubiekeppa - 17-08-2014 14:48

No niby tak a wiecie może jak to jest z tym że czasami do weryfikacji chcą dowód i jakiś skan rachunku ? Co jak ja nie płacę rachunków i po prostu nie posiadam druczków ?


RE: Nieletni a opcje binarne - malpa2 - 17-08-2014 15:49

Poczekaj 3 tygodnie i będzie git. Nigdzie konta nie założysz nie mając 18 lat, a jak oszukasz w dacie urodzin to dadzą ci bana lub zablokują konto przy wysyłaniu skanu dowodu tożsamości.


RE: Nieletni a opcje binarne - MaLiN - 17-08-2014 18:58

Nie kombinuj lepiej, bo nawet jak Ci się uda założyć konto, a niektórzy brokerzy życzą sobie skan dowodu itp. przy wypłacie lub w trakcie inwestycji, to mogą zauważyć że coś jest nie tak. Tak jak koledzy powyżej napisali, poczekaj na spokojnie, aż będziesz miał wyrobione dokumenty, a nie teoretycznie skończysz 18 lat. Opcje binarne Tobie nie uciekną, a ten czas może wykorzystać na ewentualną naukę, ćwiczenie na koncie demo Wink